Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpalaniem x- Trail 2,2 di


szkopik33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu męcze się Z moim × Trailem 

Auto nie odpala jak należy , czasami zapali a Czasem trzeba kręcić i to nie Zawsze odpali,

nie ma reguły czy zimny czy ciepły silnik i czy na zewnątrz jest zimno czy ciepło.

Auto było W serwisie BOSCH , zrobiono regenerację pompy , wtrysków ,dwa zawory na pompie zielony i czerwony tez wymienione , odpalane na bańkę tez było i dalej jest jak było ,jestem wykończony tym cyrkiem i proszę was o pomoc .

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję

Edytowane przez szkopik33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to bym powiedział wtryski bądź zawór scv ale jak wymienione to nie mam pomysłu, może coś z prostrzych rzeczy typu filtr paliwa i pompka?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa tez był robiony, sprawdzili wszysków i jest wszytko wymienione, koszt 4500zl i dalej nic,

Wszystko bylo w serwisie bosch, dostałem namiar po znajomości ,ale był to jednak zły wybór. 

Jestem delikatnie zalamany bo szczerze nie wiem do kogo się udac i gdzie szukać przyczyny

Też obstawiam że to jest jakaś pierdoła,

najlepszy byłby jakiś mechanik który zna te samochody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gorzej zapala, ale już wiem że siada rozrusznik. Słabo kręci i wydaje dziwne piskliwe dźwięki. W wolnej chwili dam go do regeneracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rozrusznik. 

8 godzin temu, pikeft napisał:

Normalnie to bym powiedział wtryski bądź zawór scv ale jak wymienione to nie mam pomysłu, może coś z prostrzych rzeczy typu filtr paliwa i pompka?

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Jaka pompka? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rozrusznik. 
Jaka pompka? 
 
Od filtra paliwa masz taką ręczna jeżeli tam będzie nie szczelność będzie się zapowietrzać.

Trop z czujnikiem położenia wału też jest dobry.

Wysłane z mojego JNY-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, miloszo napisał:

Czujnik położenia wału?
U mnie był strzeloný. Po wymianie odpala całkiem dobrze

Wysłane z mojego SM-G398FN przy użyciu Tapatalka
 

Czujnik położenia wału czy wałka rozrządu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba czujniki wymienione dwa razy, ten na dole i ten na górze. 

Z tą pompka muszę zapytać tych z Boscha czy sprawdzali, ale podejrzewam że jak cały układ zasilania robili to pewno ja sprawdzili. 

Dzisiaj u nich byłem i podłączyli jakiś komputerek i wychodzi coś z ciśnieniem na wtryskach, ale były rzekomo robione i testowane na jakims stole. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...