Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Niższe zawieszenie Nismo RS


Dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czy ktoś z Was wymieniał zawias na niższy w Juke Nismo RS? Kończą mi się już amory i myślę o czymś co będzie go lepiej trzymać przy drodze :) Jeżeli nie niższe to jakiej firmy polecacie w oryginalnym rozmiarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar tych amorów jest taki sam jak seria? Ciężko określić przestrzeń między oponą nadkolem, bo nie wiem jaki rozmiar masz opony :) ps: wygląda zacnie :)

A jest opcja abyś po prostu miarą zmierzył na jakieś równej powierzchni odległość od ziemi do jakieś konkretnej krawędzi, albo części w samochodzie? To nam najlepiej pokaże wysokość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dziadzia napisał:

Rozmiar tych amorów jest taki sam jak seria? Ciężko określić przestrzeń między oponą nadkolem, bo nie wiem jaki rozmiar masz opony :) ps: wygląda zacnie :)

A jest opcja abyś po prostu miarą zmierzył na jakieś równej powierzchni odległość od ziemi do jakieś konkretnej krawędzi, albo części w samochodzie? To nam najlepiej pokaże wysokość.

 

Szczerze mówiąc to nie mierzyłem samych amortyzatorów - być może krótsze są tylko sprężyny, tego nie wiem. W każdym razie po wymianie jakaś różnica "na oko" w porównaniu z serią była. Opony są w fabrycznym rozmiarze, jedynie felgi są szersze o 0.5" od fabrycznych. 

Natomiast jutro mogę zmierzyć wysokość środka błotnika dla każdego z kół - z tym nie ma problemu. :thumbsup:

EDIT: z przodu i z tyłu wysokość jest taka sama - od podłoża do krawędzi błotnika (plastikowej nakładki) jest 701 mm. Pomiar był wykonany na środku koła:

5499eb43a63128e1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzięki wielkie, jutro zmierzę u siebie i zobaczymy. Ale i tak zastanawiam się nad gwintem xD korci mnie bardzo. Do tego podkręcenie do 300km i zmiana wydechu w mgmotosport i katów na sportowe itd :) W marcu kończy się gwarancja więc można szaleć xD Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...