Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryczne zamykanie pokrywy bagaznika


drds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli macie na pokładzie swoich autek cos takiego, to podzielcie się informacjami o działaniu, modelu, gdzie montowane, za ile?

Zastanawiam się nad takim dodatkiem, ale czy zmieści się tam pod pokrywą taki  gruby siłownik? I jeszcze drugie - mam wyciszoną klapę przez co jest dużo cięższa niż normalnie.

Zmieniałem specjalnie do niej sprężyny gazowe, bo unosiła się na 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drds,kupisz taki zestaw,są dostępne w cenach od 1400,do 2800.Siłowniki mieszczą się bez problemu,co do wyciszenia i ciężkości,to w module siłowników jest chyba regulacja docisku.Widziałem to zamontowane i fajnie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JACKO29 napisał:

Drds,kupisz taki zestaw,są dostępne w cenach od 1400,do 2800.Siłowniki mieszczą się bez problemu,co do wyciszenia i ciężkości,to w module siłowników jest chyba regulacja docisku.Widziałem to zamontowane i fajnie działało.

Chciałbym, żeby ktoś kto tego używa dał jakiś warty zachodu namiar i referencje - tak na ślepo to jest trochę ryzyka , zwłaszcza jak montują na drugim końcu Polski. Ciężko z ew. reklamacją by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam kolegi,czy mogę Tobie  podać jego numer telefonu to byście sobie porozmawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego. kupione w chinach; nie wszystkie funkcje podłączyłem; [ trzy kliknięcia kluczyka otwierają klapę; otwieranie bezdotykowe ] bo miałem jakies mniejsze/większe problemy (a i brak czasu :)

działa u mnie od ponad roku; sam montowałem; ogólnie jestem zadowolony.

z minusów - podnośniki mogłyby szybciej podnosić klapę. otwieranie następuje po ok. 1,5-2sek po kliknięciu w przycisk (to akurat denerwuje bo trzeba czekać).

poniżej film jak działa

https://youtu.be/BjEVWB8276c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko !!!! Toż to brzmi jakby co najmniej obracało wieżę na pancerniku przed strzelaniem.

No i dlatego pytam posiadaczy o ocenę, bo bym się nieźle zdziwił na ten dźwięk. A nawet o takim aspekcie jak dźwięk nie pomyślałem.

Teraz wiem - szukam cichego.

Edytowane przez drds
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, drds napisał:

Ło matko !!!! Toż to brzmi jakby co najmniej obracało wieżę na pancerniku przed strzelaniem.

No i dlatego pytam posiadaczy o ocenę, bo bym się nieźle zdziwił na ten dźwięk. A nawet o takim aspekcie jak dźwięk nie pomyślałem.

Teraz wiem - szukam cichego.

no nie wiem czy masz wybór; większość pochodzi od jednego producenta :D

idzie się przyzwyczaić do głośności; na żywo nie jest takie problematyczne. bardziej denerwuje szybkość podnoszenia

 

ja kupiłem z linku    https://www.aliexpress.com/item/32846863425.html

to wygląda na inne rozwiązanie, ale cena też inna ;D  https://www.aliexpress.com/item/1005001504508471

tutaj jednostka jest inna   https://www.aliexpress.com/item/32740199524

generalnie trzeba się pytać o oznaczenie siłowników, na tej podstawie idzie wywnioskować czy będzie różnica w działaniu

 

 

 

posiedziałem, popatrzyłem.. i może ktoś się zdecyduje na ten model :D ??  https://www.aliexpress.com/item/4000379843627.html

wysłałem pytanie do p.Chińczyka i czekam na info; siłowniki wyglądają inaczej, jednostka sterująca też;

do przejrzenia jak działa domykanie klapy

Edytowane przez mahtew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To zależy. Słychać silnik jak pracuje. Ale nie jes to żaden denerwujący dźwięk. Ale na pewno nie jest to bezszelestne. Zresztą amortyzatory też nie są. Jak ktoś chce mogę nagrać :)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Smakor napisał:

To zależy. Słychać silnik jak pracuje. Ale nie jes to żaden denerwujący dźwięk. Ale na pewno nie jest to bezszelestne. Zresztą amortyzatory też nie są. Jak ktoś chce mogę nagrać :)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Proszę nagraj i wrzuć dla pełnego obrazu działania siłowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy do tej chińszczyzny dałoby się podłączyć-zamienić siłowniki z Xa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest X, z fabrycznym. Tematem był dźwięk oryginału. Bo chinczyk podobno głośny a fabryczne też coś tam słychać...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Kolegów wie dlaczego te siłowniki  (z Alli)są dedykowane dla rocznika 2016+. Rozumiem, że to wersja po lifcie. Mam wersję z 2015 i zastanawiam się czy są aż takie różnice uniemożliwiające montaż w rocznikach przed 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...