Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie działa wtyczka zapalniczki


pejot22

Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie z urlopu przestała mi nagle działać wtyczka od zapalniczki, gdzie wkłada się ładowarkę telefonu. Ładowarka jest dobra bo w innym aucie działa i ładuje. Wie ktoś może który to bezpiecznik, spróbuje wymienić. Chyba że ktoś miał podobny przypadek i może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pejot22 napisał:

Wie ktoś może który to bezpiecznik, spróbuje wymienić.

TUTAJ

masz tak na szybko zrobioną rozpiskę bezpieczników.

Mam nadzieję, że wiesz, że gniazdo zapalniczki nie jest pod ciągłym zasilaniem i spełniłeś warunki (obecność pilota w kabinie i włączone zasilanie urządzeń) by w gnieździe było napięcie. W czasie jazdy napięcie w gnieździe jest zawsze, ale po wyłączeniu silnika po kilku minutach komp. odetnie nie tylko gniazdo, ale radio, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzisiaj jeszcze dokładnie sprawdzę, ale z tego co widzę to nie ma osobnego bezpiecznika do tego gniazda zapalniczki, więc to chyba nie będzie bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pejot22 napisał:

z tego co widzę to nie ma osobnego bezpiecznika do tego gniazda zapalniczki

Popatrz dokładnie na fotce którą wskazałem i jeden post wcześniej, bo ja widzę co najmniej 2 bezpieczniki (15 A i 10 A) które mogą odpowiadać za gniazdo zapalniczki.
No i czasami nie ma lepszego sposobu jak kolejna podmiana bezpieczników - w tym przypadku raczej 15 A. Zacząłbym od POWER SOCKED:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...