Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Altima - awaryjnosc


Piotrek578888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozważam zakup auta Nissan Altima 3 lub 4 generacji (2005-2008). Pytanie jak wygląda awaryjnosc tego modelu ? Czy jest możliwość dostania tego auta bez CVT? Czy CVT sprawia dużo problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były też altimy z manualem. W tak stary samochód ze skrzynią CVT to ja bym się nie pakował... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam L33 z CVT i nie narzekam, a co do skrzyni z tego rocznika to bym się przychylił do wypowiedzi kolegi: " W tak stary samochód ze skrzynią CVT to ja bym się nie pakował...  " Chociaż ostatnio rozmawiałem z pisiadaczem Altimy L33, który miał poprzednie 2 generacje w automacie i nie nażekał tymbardziej, że L32 sprzedał jak sam mówił "do rodziny". Ważne jest też to czy w skrzyni był wymieniany olej jeżeli tak to z pewnością jest to duży +

Wiem, że L33 jest droższa ale czy nie warto rozważyć kupna auta z  tą skrzynią jest ona nowocześniejszą konstrukcją no i jak myślę lepszą, napewno auto będzie miało dużo mniejszy przebieg co też nie jest bez znaczenia. Co do awaryjności to się nie wypowiem bo moja nie miała jeszcze żadnej awarii a przejechałem nią 12 tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Były też altimy z manualem. W tak stary samochód ze skrzynią CVT to ja bym się nie pakował... 

No właśnie, Altimę brałem pod uwagę ze względu na automat (nie jezdze manualami od lat), ale ta CVT jakoś mocno mnie odstrasza. Tak w ogóle to myślałem o Altimie, żeby kupić coś wygodnego co zastąpi aktualnie posiadanego Chryslera 300m, który mocno się sypie.

L33 to ładne auto, ale na razie poza moim zasięgiem finansowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Piotrek578888 napisał:

ale ta CVT jakoś mocno mnie odstrasza.

A cóż takiego Cię odstrasza jeżeli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...