Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra 2003 K12. Zgasła sama, kluczyk nie dziala, cntr, awaryjne nic...zgon?


hubert1993

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam micre z 2003, auto sprawowało sie bardzo dobrze do momentu kiedy chcąc odjechać po wrzuceniu 1st biegu micra zgasła.

Nie było to raczej spowodowane zadlawieniem silnika, bardziej na zasadzie wyjęcia wtyczki z gniazdka. Mam na myśli odcięło jej prąd, tak mi się wydawało. 

Aku sprawdzony, sprawny

Micrus nie ma w tym momencie zadnej diody na dashboardzie, jedynie ta od imo miga i miga non stop. Żadne ze swiatel w lub na zewnątrz nie działa, nawet awaryjne.

Po wsadzeniu kluczyka nie ma reakcji jakiejkolwiek z jej strony.

Centralny zamek nie działa, wczesniej gdy kluczyk byl w stacyjkę włożony to mozna bylo na desce zobaczyc dwie diody od kierunków jak wcisnęło sie zamykanie. Tylko z kluczykiem, teraz wgl nie działa. W kluczyku baterie nowe.

Czy ktos spotkal sie z czyms podobnym ? Prosze o porady gdzyz auto jest potrzebne a nie moje i teraz stoi jak rzeźba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy akumulatorze klema plusowa ma kilka bezpieczników. W starych (o przepraszam, powinienem napisać leciwych) Micrach zdarza się, że któryś z nich zje korozja, Trzeba więc zacząć od sprawdzenia bezpieczników przy akumulatorze, następne są koło zbiornika wyrównawczego płynu chłodzącego i t.d.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...