Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

silnik dmuchawy nawiewu z j11 do j10


ania107_93

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można założyć silnik dmuchawy nawiewu z j11 do j10?

Bo właśnie został taki silniczek zamontowany i jest problem. Wizualnie silniczki są jednakowe, natomiast  w j11 jest większy wentylator niż w j10 (wentylator nie był przekładany). Po założeniu silniczka z j11 mam wrażenie że trochę wolniej się nagrzewa i wolniej chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2020 o 14:58, ania107_93 napisał:

Nie szukałeś silniczka który jest strikte do j10? Jest tego masa w sprzedaży, pasuje od innych modeli Nissana. W dziale T30 był przypadek, gdzie kolega zamontował silnik, który obracał się w odwrotną stronę i przez to nawiew nie działał poprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W dniu 18.10.2020 o 17:28, Thunder napisał:

W dziale T30 był przypadek, gdzie kolega zamontował silnik, który obracał się w odwrotną stronę i przez to nawiew nie działał poprawnie. 

Pisałem już o tym w innym temacie, a mianowicie przynajmniej w QQ jest tak, że silniki nadmuchu od aut w wersji angielskiej mają odwrotne obroty i nie nadają się do aut europejskich pomimo, że wszystko pasuje, wtyczka, mocowanie, itp. Przerabiałem ten temat u siebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.  dokładnie po sprawdzeniu okazało sie ze ma odwrotne obroty.  Ale problem udało sie rozwiązać - wystarczyło zamienić biegunowośc zasilania silniczka i teraz kreci sie on w prawidłowa strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...