Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana szyby w drzwiach


Januszek369

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem nowy i mam pytanie do szanownego gremium .Wybili mi tylną szybę w drzwiach  Nissana Qashqaia  2011 r.Szybę mam ,jak ją wymienic ?.Przejrzalem 38 stron na forum i nie znalazłem nic.W internecie też nie ma nic.Pomóżcie  prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie znajdziesz nic na ten temat, bo większość postów jest o szybie przedniej, a tego nikt samodzielnie nie wymienia. Na pewno musisz zdjąć tapicerkę drzwi i tam kombinować 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopiero teraz zajrzałem do samochodu i klops ,śruby za uszczelką w Nissan Qashqai dotyczy auta przedliftowego.Ale zacząłem kombinować  i nieżle mi poszło.Odkręciłem jedną śrubę która trzyma  prowadnicę szyby i wyciągnołem  prowadnicę szyby   razem z uszczelka.Potem sprawa była już prosta.Szyba pięknie weszła.Pozdrawiam.

Jeszcze jedna sprawa te dwie śruby za uszczelką które facet odkręca na filmie mogą dotyczyć młodszego auta lub starszego  ,mój jest z 2011 roku.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Januszek369 napisał:

Witam! Dopiero teraz zajrzałem do samochodu i klops ,śruby za uszczelką w Nissan Qashqai dotyczy auta przedliftowego.Ale zacząłem kombinować  i nieżle mi poszło.Odkręciłem jedną śrubę która trzyma  prowadnicę szyby i wyciągnołem  prowadnicę szyby   razem z uszczelka.Potem sprawa była już prosta.Szyba pięknie weszła.Pozdrawiam.

Jeszcze jedna sprawa te dwie śruby za uszczelką które facet odkręca na filmie mogą dotyczyć młodszego auta lub starszego  ,mój jest z 2011 roku.Pozdro.

Szkoda że fotek nie zrobiłeś dla potomnych ;)

Ale brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...