Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z centralnym murano help!


Scix69

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc pacjent nissan murano 3.5v6 2006,mam problem z zamkiem centralnym, mianowicie przestal dzialac Centralny zamek z pilota, otwieram auto kluczykiem lecz otwiera tyl przednie drzwi kierowny, a gdy chce otworzyc reszte to musze nacisnac przycisk wewnatrz auta... bardzo prosze o pomoc od czego zaczac szukac, I jak naprawic dziekuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy jak dwa razy przekręcisz kluczyk w zamku to czy nie otworzy reszty, sprawdź czy nie są wyrobione gumki w pilocie i nie dociskają mikro wyłączników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, sprawdzilem lecz niestety nie otwiera reszty, tylko drzwi kierowcy reszte trzeba manualnie otworzyc przyciskiem w na drzwiach, gumki w kluczyku sa ok, nowa bacteria zalozona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to też masz pecha do zamków jak i ja, walczę ze swoim murano u mnie padł zamek od strony kierowcy nie było żadnej reakcji nie pokazywało otwartych drzwi fotel automatycznie nie ustawiał po wymianie wróciło do normy tyle że raz otwiera raz nie, spray contakt i spryskalem styki na centralce i jest niby lepiej ale coś jeszcze jest nie halo możesz się pokusić o wymianę centralki jeżeli masz siemensa bo tylko takowe są na allegro bo jeżeli masz taką białą puchę z dwiema gniazdami do wpięcia to raczej nic nie zrobisz tak mi się wydaje bo nigdzie takiej nie znalazłem do kupienia, murano mój jest z 2004 Europa może tę simensy były montowane później niewiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry Panowie, pozwolę sobie podłączyć się do tematu ponieważ mam podobny problem. U mnie zero reakcji na pilotu i do tego nawet maualne otwarcie drzwi kierowcy nie otwiera pozostałych. W weekend planuje zabrać się za temat, ale podpowiedzcie proszę na początek gdzie znajduje się centralka zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sprawdzałeś baterię może wystarczy wymienić a po centralkę trzeba się mocno schylić pod kierownicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej u mnie sytuacja była dziwna ale jest ok niewiem czy spray contact zadziałał ale cieszę się sprawnymi zamkami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...