Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlodnica do Primery 1.8 114km


Kizi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem zwiazany z chlodnica do mojej Primery (2001 rok, 1.8 114 km), aktualna chlodnica ma wycieki i musze ja wymienic, i tu jest problem bo nie moge nigdzie znalesc do tego silnika (mechanik znalazl jedynie orginal nowy ale za 500 zł wiec odpada) , ani w necie ani po zlomach, nie ma nikt z uzytkownikow do sprzedania albo ma informacje gdzie mozna dostac, z gory dziekuje za kazda pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe aby nei było chłodnicy do tego auta, ja co prawda miałem SR-a ale bez problemu kupiłem, proponuje podzwonić i się dopytać, bo może zdjęcia są poglądowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w google z jakichs forow wpisy to mieli ten sam problem ludzie z chlodnica, w tym silniku dawali inna niz w innych z tego co wyczytalem, mechanik gdzies znalazl oryginalna nowa za 500 zl, ale to duzo do tego auta, na rynku wtornym nie idzie znalezć

u mnie jet cos takiego : https://www.bazarek.pl/produkt/2160101/chlodnica-wody-nissan-primera-p11-18-16v-lift.html

ta oferta z bazarka jest z 2011 jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...