Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra nie reaguje !! Pomocy


Kari92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 

Po wczorajszej jeździe wyłączyłam silnik światła auto zamknęłam kluczykiem i zostawiłam na noc. Z rana wychodząc do pracy oczywiście drzwi się otworzyły na guzik chciałam przekręcić stacyjkę i cisza zero lampek zero odzewu nic... oczywiście stacyjka się przekręcała ale zero reakcji... próbowałam włączyć światła tez nic... po poddaniu się wysiadałam z auta i chciałam je zamknąć lecz nie reagował... postanowiłam użyć kluczyka i zamknąć ręcznie lecz nic to nie dało... auto musiałam zostawić otwarte bo nie było żadnej reakcji proszę o pomoc !!! Co to może być ? Akumulator jest nowy odrazu zaznaczam a gdyby w pilocie bateria była słaba to i tak używając kluczyka powinien zareagować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A kabelek się nie odczepił od akumulatora? Jeżeli poprzedniego dnia jeździł a następnego dnia nawet kontrolki się nie palą to musiałby zostać fest rozładowany. Sprawdzenie napięcia/prostownik albo reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jednak te światła nie zostały wyłączone. Tak mi kiedyś żona zostawiła auto wieczorem w garażu. Rano bardzo się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...