Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Z cyklu "zrób to sam" - konwersja halogenów na led


tomkek1912
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Tomek...zachciało Ci się i masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego szkoda, że te lampy nie są full led. Żółte długie wyglądają fatalnie i nie bardzo jest co wsadzić w ich miejsce. Jest osram cool blue, ale to bez homologacji. Myślałem ledy h11 wsadzić ale h11 ma odpowiadająco mniej lumenów niż h9. No i zwykłe h11 mają zamalowane na czole, a h9 nie. Zastanawiam się jakby led h11 się zachował co do świecenia jako długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota mijania z przeciwmgielnymi. Niestety jakiej opcji bym nie ustawiaĺ to rozmywa ostrość. Zdjęcie z print screena z wideo, które w sumie najbadziej wyostrzało widok. Ale i tak się nie umywa do tego co widać na żywca.

Screenshot_20210313-204814_Video Player.jpg

A tak oświetla otoczenie w miejscu gdzie jest czarna noc, bez księżyca, bez latarni.

 

20210313_205847.jpg

Choć nie do końca, nie zgasiłem oświetlenia ganku domu.

Edytowane przez tomkek1912
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
W dniu 12.03.2021 o 17:37, tomkek1912 napisał:

Jedyne czego szkoda, że te lampy nie są full led. Żółte długie wyglądają fatalnie i nie bardzo jest co wsadzić w ich miejsce. Jest osram cool blue, ale to bez homologacji.

Co do długich, masz rację - po przełączeniu z LED mijania, w oddali niewiele się zmienia.
Ja wywaliłem fabrycznie zamontowane H9 (długie) i wsadziłem w ich miejsce

JAPOŃSKIE Żarówki Xtec H9 4200K 65W super white

Efekt d-py nie urywa, ale jest o wiele lepiej niż było na fabrycznie założonych żarówkach drogowych..

Kusiło mnie coś takiego GPT ŻARÓWKA H9 65W 5800K HID PLASMA SUPER WHITE ale sprzedawca nie był skory by odpowiedzieć na zadane pytanie, więc został ze swoimi żarówkami  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś cyknąć jakieś zdjęcie mijanek z włączonymi długimi, tak przy okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...