Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Nie świeci lewa przednia żarówka świateł mijania


roorku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

proszę o pomoc z następującym problemem, który mnie nawiedził. Po uruchomieniu silnika, przekręciłem manetkę, żeby włączyć światła mijania i po ich włączeniu lewa żarówka zgasła po około niecałej sekundzie świecenia (parkuję przodem do ściany więc wcześnie nad ranem bardzo dobrze to widziałem). Pomyślałem, że zwyczajnie się przepaliła więc wymieniłem na nową, ale niczego to nie zmieniło (stara żarówka też wygląda na sprawną, drucik nie jest przerwany). Czy macie jakieś pomysły co to może być? Próbowałem kombinować coś z bezpiecznikami ale nieszczególnie wiem co do czego i czy to w ogóle możliwe żeby był osobny bezpiecznik do jednej żarówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę zero pomysłów? W takim razie umówię się do serwisu i postaram się opisać co w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź bezpiecznik próbówką 12v 

Czy żarówka jest odpowiednia? Do lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś uściślić, który bezpiecznik? Bo tabelka na pokrywie po lewej stronie kierownicy nie jest super klarowna.

Żarówka normalna, H7. Nie wiem czy coś mogłoby być z nią nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzień dobry,

wstyd się przyznać ale obiecałem sobie, że napiszę co się stało. Wymieniłem sprawną żarówkę od świateł długich na sprawną żarówkę świateł długich i dziwiłem się, że światło mijania nie działa (; Nie sądziłem, że jestem aż taką pierdołą. Koszt w warsztacie 40 zł. Wiedza i doświadczenie bezcenne. Dzięki za chęci pomocy. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt to mieć do siebie dystans i się przyznać ze się nie wiedziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...