Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomocy!!! Nawiew w Nissan Micra k12


elizaannam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z moim Nissanem. Podczas uruchomienia nawiewu w aucie przez kratki wentylacyjne ledwo przechodzi powietrze, albo w ogóle nie przechodzi pomimo, że wiatrak działa:( czy ktoś miał taki problem? Jak sobie z tym poradzić? Czy w ogóle próbować naprawiać samemu,czy lepiej oddać do naprawy... Próbowałam znaleźć jakiś rysunek z budową układu nawiewu czy co ( proszę się nie śmiać, nie mam zielonego pojęcia jak to się nazywa) ale nic takiego nigdzie nie widzę. 

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wskazówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie umiesz korzystać z pokrętła sterującego kierunkiem nawiewu?

 

PS W twoim pojeździe nie ma wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak źle to chyba ze mną nie jest...

W dniu 11.11.2020 o 14:50, Andrzej G napisał:

Filtr p.pyłkowy kiedy był wymieniany ?
Nawiew na pewno masz ustawiony manualnie na kratki o których piszesz, czy na klima automat ?

Hmm... o filtrze nie pomyślałam, auto od niedawna w moich rękach także nie wiem  kiedy był wymieniany. Muszę sprawdzić z tym filtrem. Dzięki za podpowiedź

W dniu 13.11.2020 o 00:06, mikusina napisał:

A może nie umiesz korzystać z pokrętła sterującego kierunkiem nawiewu?

 

PS W twoim pojeździe nie ma wiatraka.

Nie wiem czy ten wiatrak jest czy go nie ma, mówię co słyszę. Ale dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, elizaannam napisał:

Tak źle to chyba ze mną nie jest...

Hmm... o filtrze nie pomyślałam, auto od niedawna w moich rękach także nie wiem  kiedy był wymieniany. Muszę sprawdzić z tym filtrem. Dzięki za podpowiedź

Nie wiem czy ten wiatrak jest czy go nie ma, mówię co słyszę. Ale dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pomysł na umieszczenie tego filtra jest raczej słaby. W octavii mk2 nie potrzebuję do tego żadnych narzędzi i niczego nie trzeba demontować, oprócz samej zaślepki filtra (palcami).

Ale niedawno miałem fokusa mk2, w którym trzeba zdjąć pedał gazu. Gorzej chyba się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...