Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radio w X


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem w cenniku nowe nazewnictwo wersji i radio AA... w końcu :) Szkoda, że zdążyłem zakupić przed tym autko...

I brak dizla...

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś to nowe radio? To samo co w QQ? Coś więcej się zmieniło? Np panel sterowania szybami na "normalny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno??? W nowym Juke jest takie jakie będzie w nowym Xie... Tym co jest na razie w USA dostępny tylko...

Wg. mnie powinno być takie (przycisk Camera po prawej u góry) a nie po lewej na dole jak w obecnym.

image.thumb.png.26f32f8ad50866edaecbd7b60ba1e461.png

A JUke ma takie:

image.png.f5ca495bc03e27c6ef11d4346ff9a10e.png

Troszkę się różnią...

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, o obecnym. W cenniku i ofertach jest nowe radio z AA. Nowe ogólnie wersje wyposażenia i brak dizla jak pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to "nowe" jest prawie tak samo stare jak to stare radio?
bo na stronie  nissan.pl https://www.nissan.pl/pojazdy/nowe-pojazdy/x-trail.html
klikając w button INTELIGENT MOBILITY trafiamy w ślepy zaułek :D
https://www.nissan.pl/content/nissan_prod/pl_PL/index/vehicles/new/x-trail/intelligent_mobility


fakt - ten nowszy system w QQ ma chyba tez lepsze kamery 360, ale samo AA to i tak mało (nawet gdyby dało sie bez inwazyjnie zmienić takie radia z obecnym to i tak wolałbym chińczyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić prosto raczej się nie da, zwłaszcza jak jest to powiązane z kamerami. W sumie AA na kabelku też nie porywa. Dopiero AA bezprzewodowe byłoby jakąś różnicą + ładowarka QI na pokładzie żeby ew. ładować telefon bez kombinowania z kablami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tam nie bardzo się telefon mieści pytanie czy to będzie działać. Pewnie zależnie od miejsca w którym jest cewka w telefonie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wszystko dokładki i kombinowanie. Dlaczego nie ma normalnej tacki QI na wielkośc tel. portal zakupowy z Chin znów będzie miał  pełno stron usprawnień i elementów wyposażenia. a śmieszne jest to że tam od razu widać co oferują to co jest dolegliwością modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 K dopłaty pewnie i tu popis na wejścia do zapalniczek od dalekich sprzedawców. Sorry za sarkazm ale buda i właściwości jezdne to nie wszystko. Sam wiesz co oferują producenci nawet kilka lat temu a to co oferuje N i jest wg niego przełomowe nawet w obrębie jednej marki i modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się ale nie mam 20 lat i kolorowa dyskoteka w aucie nie dla mnie a to robi się standard. Aut teraz są dla dzieci ;/ Nawet S klasa...  Wszystko błyska świeci, można kolory zmieniać. Disco Polo straszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dyskoteka tylko Konfigurowalne Strefowe Podświetlenie Ambientowe pozwalające w nieograniczony sposób personalizować nastrój wnętrza auta dając poczucie należnego kierowcy luksusu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kolor_pl napisał:

to nie dyskoteka tylko Konfigurowalne Strefowe Podświetlenie Ambientowe pozwalające w nieograniczony sposób personalizować nastrój wnętrza auta dając poczucie należnego kierowcy luksusu;)

Kolega jak nic jest bardzo dobrym handlowcem ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert_B napisał:

Kolega jak nic jest bardzo dobrym handlowcem ;):D

Dokładnie. Marketingowy bełkot :) W dodatku takie migające pół samochodu bo chciałeś zmienić pas i w innych sytuacjach... to powinno być zabronione. Dioda na lusterku albo obok niego to za mało oczoje....? Idzie to wszystko w dziwnym kierunku ale widocznie młodzieży się podoba. Tak jak tablety zamiast uczciwych, bezpiecznych, wygodnych GAŁEK :) Ehhh... Co było złego w tych samochodach, że taka kara je spotkała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście w vagu tą świecącą listwę w podszybiu? To właśnie ta niby odrobina luksusu i personalizacji należna użytkownikowi. Pomijając, że za dnia to zbędny "bajer", a w nocy robi refleks od szyby i ogranicza widoczność. A multimedia to taki luksus, że do rowu można wjechać jak chcesz ustawić coś faktycznie istotnego jak nawiewy, temperatura... Mam nadzieję, że nissan nigdy w coś takiego nie pójdzie. Podświetlane listwy wzdłuż drzwi ok. Gdzieś w dole konsoli też ok. Zobaczcie jak wpasowane są zegary w nowej s klasie maybach. Auto na które nigdy mnie nie będzie stać, ale jakby było to czegoś takiego bym nie chciał mieć. Tandeta za grubą kasę, coś jak cygański gust. 

IMG_20201123_102942.jpg

Edytowane przez tomkek1912
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Smakor napisał:

c) powinno to być zabronione

po lifcie będzie soundbar pod  wyświetlaczem z zegarami 22" z padem w opcji:zwyciestwo2:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.11.2020 o 11:11, Smakor napisał:

Tablet:

a) fatalnie wygląda
b) jest nie praktyczny
c) powinno to być zabronione

Święte słowa... :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...