Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Żeby czegoś nie spier..., Żeby zmienić język to wiadomo wypalamy plik ISO wkładamy płytę i  się instaluje. Zmiana map ? , Każda karta SD będzie działać ? Obojętnie jaka? Kopiujemy z oryginału (SD)i wrzucamy na kartę podmieniając pliki z mapami i punktami POI.Wole się zapytać niż coś spieprzyć. 

Dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Żeby czegoś nie spier..., Żeby zmienić język to wiadomo wypalamy plik ISO wkładamy płytę i  się instaluje. Zmiana map ? , Każda karta SD będzie działać ? Obojętnie jaka? Kopiujemy z oryginału (SD)i wrzucamy na kartę podmieniając pliki z mapami i punktami POI.Wole się zapytać niż coś spieprzyć. 
Dziękuję za odp.
Dokładnie tak.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A u mnie po wypaleniu płyty i włożeniu do radia pojawił się taki komunikat :

UDF CD inserted. This format is not sipported. Place change burn settings to Joliet/ISO9660.

czy coś nie tak wypaliłem ??

20210724_131048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Płyta jest wypalona w niewłaściwym formacie - o ile pamiętam to na UDF można dogrywać pliki czyli ma format otwarty. Po nagraniu ISO zamknąć płytę. To ustawia się w opcjach nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najprościej poprzez dysk Google wysłać prośbę o udostępnienie. Staram się w miarę szybko udostępniać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.11.2020 o 22:26, Jaromega napisał:

Poproszę o adres email. Wyślę link do pobrania.  adam1585@wp.pl   dziękuje  i pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaromega  wielkie dzięki radyjko śmiga po polsku nawigacja też dzięki za spolszczenie i mapy 👍👍👍

Mam jeszcze pytanie czy da się spolszczyc komputer pokładowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie ma gotowców spolszczenia komputera.

 

W dniu 1.10.2021 o 15:10, lenor44 napisał:

Jaromega  wielkie dzięki radyjko śmiga po polsku nawigacja też dzięki za spolszczenie i mapy 👍👍👍

Mam jeszcze pytanie czy da się spolszczyc komputer pokładowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie

Też prosiłbym o link do spolszczenia oraz aktualnych map do Kaśki :) (moje mapy są z 2012roku)

badi007@wp.pl

Edytowane przez Martin007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Chciałbym prosić o link do spolszczenia oraz aktualnych map do Kaśki :) (moje mapy są z 2012 roku)

k.iracki@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wacik80 napisał:

Chciałbym prosić o link do spolszczenia oraz aktualnych map do Kaśki :) (moje mapy są z 2012 roku)

k.iracki@wp.pl

Szanowny kolego
Temat był wielokrotnie poruszany na forum, nie tylko w dziale QQłki, ale dot. wszystkiego z LCN1 na pokładzie. Jest na forum wiele namiarów na firmy które to robią, jak i na użytkowników, którzy już zdobyli i udostępnili innym w potrzebie.
Poczytaj trochę forum, a znajdziesz zarówno spolszczenie, jak i mapy. Już w aktualnym temacie na samym początku coś znajdziesz, TUTAJ  jak podpytasz kolegę Andrzej3.0DI też zdobędziesz namiar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem soft i mapy. Wszystko działa jak należy. Dziekuje za udostępnienie. 
Walczę jeszcze z POI. Rozumiem, że trzeba nagrać te pliki csv na pendrive i system powinien je zaciagnać sam po włożeniu pendrive do gniazda? Robię tak ale nic się nie dzieje. Pendrive 8GB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cezzar1 napisał:

Walczę jeszcze z POI. Rozumiem, że trzeba nagrać te pliki csv na pendrive i system powinien je zaciagnać sam po włożeniu pendrive do gniazda? Robię tak ale nic się nie dzieje. Pendrive 8GB. 

Plik .csv musi być w odpowiednim katalogu na penie:
Pendrive -> myPOIs -> myPOIWarnings -> ... i dopiero w tym folerze podajesz swój .csv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Andrzej G napisał:

Pendrive -> myPOIs -> myPOIWarnings -> ... i dopiero w tym folerze podajesz swój .csv

Wszystko działa, serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Ania I Sebas napisał:

Jeśli można to też poproszę o dostęp do linku. Mój mail sebbas1@wp.p. 

Tutaj było pisane o wielu rzeczach, więc może trochę precyzyjniej by się przydało opisać swoje potrzeby :emot060:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Andrzej G napisał:

Tutaj było pisane o wielu rzeczach, więc może trochę precyzyjniej by się przydało opisać swoje potrzeby :emot060:

Ooo.... potrzeby sa wielkie. Na chwile obecną tylko link do spolsczenia menu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ania I Sebas napisał:

Ooo.... potrzeby sa wielkie. Na chwile obecną tylko link do spolsczenia menu radia.

Nie zapomnij żeby zacząć trzeba mieć PIN do radia  bo po spolszczeniu woła o PIN by odblokować radio.W razie braku zaś wydatek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...