Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pewnie jak już znajdziesz podane linki do spolszczenia i zainstalujesz je u siebie (wszystko opisane) to będziesz chciał linki do map v11. Znajdziesz je u tego, co spolszczenie. Pozdrawiam i cieszę się, że następna osoba będzie zadowolona.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. Do Jaromega mam gorącą prośbę o udostępnienie  mi spolszczenia do LCN1 i jeżeli jest to możliwe poproszę o dostęp do najnowszej mapy. Dostęp poproszę na z.szczepkowski@o2.pl  W sprawie dopłaty proszę napisać w e-mail.

Właśnie kupiłem NISSAN-a JUKE z 2011 r. i mam w LCN1 soft bez polskiego menu oraz mapę V6.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Slawek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaromega napisał:

Poszło zaproszenie na wskazany adres. Pozdrawiam

Serdecznie dziękuję. Ale do rozpakowania archiwum mapy potrzebne jest hasło i nie mogę go namierzyć.

A czy mogę jeszcze poprosić o spolszczenie bo dotarła tylko mapa.

Edytowane przez Slawek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jaromega napisał:

Poszło zaproszenie na wskazany adres. Pozdrawiam

Jaromega - jesteś wielki. Dziękuję. Spolszczenie poszło gładko bez najmniejszych problemów. Tak też jest i z mapą. Wszystko śmiga aż miło i komunikuje się po polsku.

Jeżeli kiedyś spotkamy się na jakimś spocie - poleci czteropak.

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem właścicielem QQ z 2011 roku. Mam prośbę do JAROMEGO o przesłanie mi linku do najnowszej mapy z polskim lektorem . Samochód był sprowadzony z Austrii i brak w nim lektora w naszym ojczystym języku ,( radio już mam spolszczone ) oraz jakąś instrukcje jak go zainstalować na adres : dagal196977@gmail.com .  Dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję za udostępnienie tego Firmware.  troszkę się przestraszyłem jak wyświetliło Update OK (miałem J. Holenderski ustawiony) i przez długą chwile nic się nie działo (czarny ekran) ale w końcu ruszył :D polskie menu jest.

 

jak kolega co udostępnił mapy i soft polski jest za interesowanym to posiadam mapę V11 (2021/2022) chętnie się podzielę i kolega będzie mógł udostępnić dla wszystkich.

 

tak na marginesie, nie mam pustych płyt, ale update nissan tego mojego LCN1 wiem ze robił Karta SD kiedyś wiec wrzuciłem zawartość ISO na z formatowana SD ( FAT32 ) i poszło z Karty SD bez Problemu. do tego miałem Soft 2013 i mimo temu wgrało 2012 hehe.

 

dziękuje bardzo za udostępnienie pliku jak kolega bedzie za interesowany mapka V11 to chętnie mu podeśle i będzie mógł wszystkim udostępnić 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Micha_123 napisał:

jak kolega bedzie za interesowany mapka V11 to chętnie mu podeśle i będzie mógł wszystkim udostępnić 

Mamy v11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jaromega wielkie dzięki za spolszczenie i mapy. Mapy czekają na kartę SD, spolszczenie hula.

Ps. A propo  można link do v11

Edytowane przez jacekub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 22:16, Andrzej G napisał:

Plik .csv musi być w odpowiednim katalogu na penie:
Pendrive -> myPOIs -> myPOIWarnings -> ... i dopiero w tym folerze podajesz swój .csv

Chciałbym dopytać. Czy pliki POI mogą być dodane do karty SD z mapami. Oczywiście z podaną wyżej ścieżką, czy trzeba zapodać z pena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos spotkał sie z problemem ze nie można spolszczyc nawigacji gdyż radio nie chce wciagnąć płyty. Plik iso nagrany na karte sd włożony do radia i nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nagrywałem na CD ale chyba cos z napedem bo plyty nie chce wciagnąc.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos sprobowac czy mozna spolszczenie wgrac poprzez karte SD.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Wgralem oto spolszczenie do radia. nagrałem mapy pobrane z zalaczonego linku i radio nie czyta mi karty. Tzn jest napisane zeby wlozyc oryginalna karte nissana. Nie wiem o co chodzi czy cos robię źle. Karta ma 64gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...