Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Naprawa maglownicy warsztat w mazowieckim


cedricco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wszystkich forumowiczów...

Szukam warsztatu do demontażu maglownicy-regeneracji-montażu oraz wszelkimi ustawieniami jej. Chodzi o maglownice 49001AV610 zamiennie z  49001BA210 w Nissan Primera QG18DE P12 HB 2002r.  czyli potocznie pisząc 1.8 Benzyna Pb bez LPG Jeżeli ktoś by mógł polecić warsztat godny polecenia to zapraszam do wypowiedzi mile widziany warsztat w województwie mazowieckim oraz podlaskie Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z Twoją maglownicą?
Znalazłeś jakiś warsztat? Pytam na przyszłość bo zauważyłem w swojej niepokojące wycieki i zastanawiam się czy to nie kwalifikuje jej do gruntownej regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gubi płyn od wspomagania dziękuję za pamięć o mnie i szukam warsztatu bo chcę wyeliminować usterkę oraz przywrócić do stanu używalności :)  Gdyby mi nie zależało na specjalistyce warsztatu nie ni zawracał bym głowy wybrał bym pierwszy lepszy z brzega i luz A tak chciałbym tą maglownice może na jakieś testery wrzucić czy ona nadaję się do życia czy wymiana lub naprawa starej  właśnie tego nie wiem i proszę o forumowiczów radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem regenerowaną a stara odsysalem do tej samej firmy koszt ok 400zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolego Devil1986 ale sam przekładkę robiłeś czy przez warsztat mechaniczny? Jeśli nie zawadzi tobie mógłbyś podać namiary...

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem sam maglownice od góry trochę roboty było ale się udało. U mnie w Krakowie krzyknęli sobie 600 za wymianę. Ja brałem od nich http://e-przekladnie.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...