Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Vin


Sebik75

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani chce kupic nissana Juka z auto komisu .Sprzedawca podaje mi numer Vin SJNFAAF15U6241737 sprawdzam na autodna i auto baza i jak byk wynika nze autko z skrzynia automatyczna a na placu stoi manual .Sprzedawca twierdzi ze to pomyłka i strony nie sa wiarygodne i odsyła do nissana a nissan nie sprawdzi Vinu auta sprowadzanego .

Proszę o pomoc 

Jestem nowicjuszem jesli napisalem tam gdzie nie powinienem przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani chce kupic nissana Juka z auto komisu .Sprzedawca podaje mi numer Vin SJNFAAF15U6241737 sprawdzam na autodna i auto baza i jak byk wynika nze autko z skrzynia automatyczna a na placu stoi manual .Sprzedawca twierdzi ze to pomyłka i strony nie sa wiarygodne i odsyła do nissana a nissan nie sprawdzi Vinu auta sprowadzanego .
Proszę o pomoc 
Jestem nowicjuszem jesli napisalem tam gdzie nie powinienem przepraszam
wdlg. mnie manual kilka darmowych ... https://nz/viewtopic.php?t=177 a najlepiej zadzwonic za granice gdzie auto bylo serwisowane. Ja tak zrobilem...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Japancars.ru

VIN код: SJNFAAF15U6241737
Модель: JUKE UK MAKE
Серия: F15E
Дата выпуска: 06.2012
BODY: 5 DOOR HATCH BACK
ENGINE: MR16DDT TYPE ENGINE
AREA: EUROPE GROUP C
DRIVE: 2 WHEEL DRIVE
GRADE: UPPER GRADE
TRANS: 6 SPEED AUTO TRANS
EQUIP: STANDARD SPEC
Код региона: EL1
Код цвета кузова: 326
Код цвета салона: G

========================================

  vindecoderz.com
 

VIN:

SJNFAAF15U6241737

WMI / VDS / VIS:

 

Recalls and Complaints:

Campaign # Date Component Initiator
15V418000 01/07/15 ELECTRICAL SYSTEM IGNITION SWITCH MFR
14V683000 28/11/14 FUEL SYSTEM, GASOLINE MFR

Additional Information

CarID 0
Brand NISSAN
ManufacturerId 558
Catalog NISSAN201809
Model FDPALUYF15UGAU---B
Name JUKE
ImageUrl  
Date 01.06.2012
Actual  
KolCount 0
KolComment  
Date 06.2012
Trimcolor G - BLACK
Framecolor 326 - WHITE (SOLID)
Market Europe (LHD)
BodyStyle 5 DOOR HATCHBACK
Engine MR16DDT
Grade UPPER
Transmission 6AT
Options Region:EUROPE C GROUP; Drive:2WD; Equipment:STANDARD; SIDE CURTAIN AIRBAG; I-KEY W/HEATED & AUTO FOLDING DR MIRRORS; NAVI+MP3+USB+RR CAM+PHONE+ASCD; GER,AUS,SWI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Mnie kiedyś jakiś pojedynczy VinDecoder chciał wmówić, że w Pulsarze mam diesla :D , no ale to był odosobniony przypadek. Pozostałe wskazywały poprawne dane. W przypadku kolegi oba w/w decodery podają, że 6AT ... i tutaj bym się dobrze zastanowił, zanim wydałbym kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś jakiś pojedynczy VinDecoder chciał wmówić, że w Pulsarze mam diesla , no ale to był odosobniony przypadek. Pozostałe wskazywały poprawne dane. W przypadku kolegi oba w/w decodery podają, że 6AT ... i tutaj bym się dobrze zastanowił, zanim wydałbym kasę
6AT to błąd , nie istnieje coś takiego w Juke. Jeśli 6cio stopniowy to tylko manual, jeśli automat to bezstopniowy CVT

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, salikartur napisał:

6AT to błąd , nie istnieje coś takiego w Juke. Jeśli 6cio stopniowy to tylko manual, jeśli automat to bezstopniowy CVT

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Skrzyna 6-stopniowa  w Juku na placu więc troche zbaraniałem bo raczej chyba nie ma większego sensu bawić się w przeróbki ale poniewaz to mój pierwszy japonczyk i do tego wymarzony więc wole zasięgnąć języka doświadczonych kolegów ....Za co bardzo wam dziękuję :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...