Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350Z Zmiana zawieszenia na bardziej komfortowe


Grendel817

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne zawieszenie fabryczne za nisko już leży i z tyłu mam przez to za duży camber przez co opony mi szybko się kończą :)

Plus chciałbym trochę miększej jazdy niż fabrycznie. Jakiś uskok mały i wali tak, że po dłuższej jeździe plecy wysiadają. Jest opcja wymiany samych sprężyn lub całego zestawu na cos co nie będzie kosztować krocie?

 Nie potrzebuję regulacji wszystkiego, tylko to żebym miał bardziej komfortowa jazdę na polskich drogach.
Profil boczny jest niżej o 2cm względem tego co było fabrycznie. Oznacza to walnięte amory czy stare sprężynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne zawieszenie fabryczne za nisko już leży i z tyłu mam przez to za duży camber przez co opony mi szybko się kończą :)
Plus chciałbym trochę miększej jazdy niż fabrycznie. Jakiś uskok mały i wali tak, że po dłuższej jeździe plecy wysiadają. Jest opcja wymiany samych sprężyn lub całego zestawu na cos co nie będzie kosztować krocie?
 Nie potrzebuję regulacji wszystkiego, tylko to żebym miał bardziej komfortowa jazdę na polskich drogach.
Profil boczny jest niżej o 2cm względem tego co było fabrycznie. Oznacza to walnięte amory czy stare sprężynki?
Wysokość auta to sprężyny. Kup wszystko w oryginale , bo na bank nie trafisz z setupem biorąc pod uwagę chęć zmiękczenia zetki. Chyba nikt tego przed Tobą nie przerabiał, żeby była pontonem. Sprawne zawieszenie w standardzie jest naprawdę komfortowe.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 16:09, Mikellino napisał:

Wysokość auta to sprężyny. Kup wszystko w oryginale , bo na bank nie trafisz z setupem biorąc pod uwagę chęć zmiękczenia Zetki. Chyba nikt tego przed Tobą nie przerabiał, żeby była pontonem. Sprawne zawieszenie w standardzie jest naprawdę komfortowe.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Poczytałem na zagranicznych forach i Często ludzie przekładają zawieszenie G35 i wtedy jest odrobine Zetka podniesiona i miększa.
Zastanawiałem się też nad podobnymi dystansami: https://www.amazon.com/spacers-FAIRLADY-2002-2008-SKYLINE-2001-2007/dp/B07BY7G677/ref=sr_1_23?keywords=350z+lift+spacers&qid=1554422357&s=gateway&sr=8-23

Tylko pytanie czy to jest w jakikolwiek sposób bezpieczne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...