Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Apka Android z szczegół info OBD


przemomemory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam aplikacji (nie koniecznie dostępnej w sklepie Play) na Android do szczegółowych informacji z OBD (prędkość, obroty, światła, kierunki, ładowanie, średnie spalanie, chwilowe spalanie, temperatura płynu chłodzącego, temperatura oleju, kody błędów, sterowanie klimatyzacją) z opcją wyświetlania na ekranie. Chcę sobie zastąpić wskaźniki na desce (prędkościomierz, obrotomierz) z pozostawieniem tylko wglądu do stany przejechanych km. Zrobiłem sobie taki wyświetlacz z małego tableta, wpiąłem na stałe, zrobiłem podtrzymanie na powerbanku, automatyczne wyłącznie 10 sek po wyłączeniu zapłonu i 10 sek po włączeniu zapłonu. Wszystko fajnie, tylko brakuje mi aplikacji. Te co są w sklepie (nawet płatne) mają po kilka funkcji z opisanych, działają, ale nie mają tego wszystkiego co potrzebuje (brak sterowania AC, świateł, info o ładowaniu, kierunków). Może ktoś ma przetestowane rozwiązanie - sprawnego i działającego? Z góry dzięki za info! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...