Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewody i świece


Gość NismO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w moim nissanie wymieniałem świece w ubiegłym tygodniu oryginalne miałem NGKi to odziwo były również zimne BKR6E(made in japan) i wymieniłem na NGK BKR6E za 13zł/szt.= 52zł z tą róznicą że te były już made in france

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego Nissana kupiłem Janmory. Jeżdzę na nich już 3 miesiące i złego słowa nie mogę powiedzieć. Silnik pracuje teraz równo nawet w mgliste/wilgotne dni :D .

Poprzednio miałem Nexię i ten sam dylemat : albo Packard za 250 zł albo Janmor za 90zł. Wybrałem polskie przewody i było OK aż do sprzedaży auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za NGKBKR6EY zapłaciłem w Zamościu 36zł za komplet, coś tanio może się pomylili w sklepie (ADMOT na Partyzantów).

 

Tylko to było jakieś pół roku temu.

rzeczywiscie cena niepokojąca niska, moze policzyli ze to do żuka :wink: ja swoje kupowałem również na partyzantów ale na przeciwko dawnego WDK pod avansem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają złącza (końcówki) w Waszych przewodach WN? Czy w rozdzielaczu zapłonu wszystkie są takie same?

U mnie przewód z cewki do rozdzielacza ma złącza w postaci bolców, a przewody z rozdzielacza do świec w postaci "rurek" (nie wiem jak to się nazywa). A w nowym komplecie przewodów wszystkie mają ten drugi typ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z tego sklepu, który poleciłeś :twisted:

 

OK, czy te wersje różnią się tylko przewodem z cewki do rozdzielacza? Bo jeśli tak, to dokupię ten przewód za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie smigam i polecam JANMORY.

Mam niebieskie i zapłaciłem za nie coś w granicy 150zł naprawde zeero problemów, nie zostają na świcach jak sie je ciągnie.

 

Choć trzeba dobrze trafić, kolega kupił Janmory i niestety totalna klapa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

pewnioe z produktami typu janmor jest tak, że jakość produktow zależy od dnia produkcji, jak za komuny. Z poniedziałku najgorzej, bo załoga skacowana po niedzieli. Piątkowe też złe, bo każdy olewał prace w piatek :) Aż strach pomysleć jak wyglądała jakość w pracujące soboty:) Co do przewodów i zapinki: masz oryginalne, nissanowskie zapięcie na cewce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Co do przewodów i zapinki: masz oryginalne, nissanowskie zapięcie na cewce?

No tak myślę.

Wiem że tamten koleś sprzedaje tego dużo i nie robi pomyłek. Przerób ten jeden przewód lub wymień 1 niepasująca sztukę, tak jak mówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zasuwam na iskroskich :-)

 

ISKRA Poland gut :-)

 

znajmy mi wyniosl z fabryki i chodzi bardzo pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzennio

Ja śmigam na Janmorach, nie ma żadnych problemów. Same kable są sprowadzane z USA a w Janmorze składają je tylko do kupy z końcówkami.Mówię tu o niebieskich silikonach. Janmor ma sklep na swojej stronce, więc zakup bez problemów. Generalnie słyszałem, że kable Boscha nie są złe, ale tylko te w kompletach, bo te pojedyńcze to podobno masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co myślicie o przewodach wysokiego napiecia firmy JC. Takie zakupiłem i nie jestem pewny czy to był dobry zakup :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo JC to tylko logo naklejane na kartonik z produktem niewiadomego pochodzenia w środku (pewnie najczęściej Taiwan).

Myślę że Janmor to duży lepszy wybór, chociaż na sobie nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...