Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II 2000r. 2.7 automat problem z przeniesieniem napedu


Dkanke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

OdKilku miesięcy posiadam Terrano 2 2.7 automat krótki 2000r. Mam problem z przeniesieniem napedu.W moim przypadku silnik się wkręca ale nie przenosi mocy na koła, wyje i w końcu  ruszy ale tylko na płaskiej powierzchni. Nie zawsze to występuje.  Pewnego razu po takich objawach postanowiłem sprawdzić na bagnecie stan oleju i tu niespodzianka olej wystrzelił jak fontanna. Skrzynia biegów zapowietrzona. Terrano (mój) ma łącznie 4 odpowietrzenia. Cały czas walczę, nawet zakupiłem przełącznik trybu pracy skrzyni (ten pod zegarami) ale jeszcze nie zamontowalem- zostawiam jako ostateczność. Po poprawieniu odpowietrzenia wszystko śmigało, jednak problem znów powrócił. Aktualnie będą poprawki odpowietrzenia skrzyni na grubsze przewody. 

P.s. wymieniłem wszystkie oleje i filtry na dedykowane. 

Niestety to nie odpowietrzenie. Dziś zauważyłem iż jeżdżąc z napiętymi napędami problem pojawił się po ok 30 minutach. Sprawdzalem poziom oleju bagnetem i tym razem nie wytwarzało się ciśnienie czyli to nie odpowietrzenie. 

Proszę o pomoc jeżeli ktoś ma doświadczenie z takim przypadkiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...