Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12 piszczenie we wnętrzu


LeszekU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni ma problem. Stały się dwie rzeczy : przestało działać otwieranie klapy bagażnika(hatchback) przyciskiem na klapie (działa przyciskiem na drzwiach). CO gorsze po chwili od ruszenia słychać piszczenie ostrzegawcze jak przy np., zapalonych światłach. Jednak nie zapala się żadna sygnalizacja otwartych drzwi lub inna.

Piszczenie znika przy włączonym kierunkowskazie lub awaryjnych. 

Dodam , że masy przy tylnych światłach zrobiłem już wcześniej.

Może mi ktoś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata miał podobnie problemem była woda, która się zbierała i coś pogrzebał przeczyścił a potem preparatem wypierającym wodę potraktował. Nissany to wredne bestie więc nigdy nie wiadomo. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@LeszekUWitam , mam podobnie tylko u mnie chodzi o drzwi lewe boczne nie było kontrolek ,wymieniłem czujniki w drzwiach bocznych i kontrolki się pojawiły, ale dalej piscczy. A te masy przy tylnych światłach jak zrobiłeś. 

Proszę o szybką odpowiedź.

 @SuzyUniaGdzie pogrzebał , co przeczyścił a potem preparatem wypierającym wodę potraktowa jakim preparatem i gdzie.Jak powinien działać mikrostyk bagażnika (jak się powinien otwierać bagażnik na odpalonym silniku i otwartymi drzwiami, a jak na wyłączonym silniku też z otwartymi drzwiami z przycisku na drzwiach , czy z tylnej klapy).

Edytowane przez woj1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam ten sam problem. Objawy bagażnik sam się otwiera i wyje sygnał dzwiękowy(wyłącza się przy włączaniu kierunków i awaryjek).Moje pytanie gdzie ta woda mogła się dostac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...