Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blokada zapłonu


neuspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy korzystacie? Może ktoś miał historie w tym czy innym aucie że pomimo tego systemu auto odjechało w siną dal?

Swoją drogą, czy wiecie gdzie do tego systemu można zakupić pastylkę/etui właściwie? ODIS tego typu:

 

C8FA3407-7FD4-4663-8DE9-01081447F90B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neuspeed napisał:

Czy korzystacie? Może ktoś miał historie w tym czy innym aucie że pomimo tego systemu auto odjechało w siną dal?

Swoją drogą, czy wiecie gdzie do tego systemu można zakupić pastylkę/etui właściwie? ODIS tego typu:

 

Muszę sprawdzić czy mam to jeszcze. Kiedyś dawno dość okazyjnie kupiłem taką całą centralkę Challengera z pilotami, Kierowałem się dobrymi opiniami i że system jest nie do przejścia. możliwe nie wiem ? ale zawsze to jakieś utrudnienie. Miałem instalować w P-11.Jak będzie dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 23:39, vahanar napisał:

Muszę sprawdzić czy mam to jeszcze. Kiedyś dawno dość okazyjnie kupiłem taką całą centralkę Challengera z pilotami, Kierowałem się dobrymi opiniami i że system jest nie do przejścia. możliwe nie wiem ? ale zawsze to jakieś utrudnienie. Miałem instalować w P-11.Jak będzie dam znać

Udało się znaleźć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ,szukałem po garażu piwnicach w mieszkaniu, Kartonik znalazłem .ale były jakieś drobiazgi w nim. Chciałem pomóc bo byłem jakoś pewien że to mam bo wiem że kiedyś to kupowałem. Ech pewnie żona porządki robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...