Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ekran z Androida na fabrycznym radiu


Rafaja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem X-trail T32 z fabrycznym radiem , które wyświetla obraz z kamer 360⁰.Chciałem zmienić  radio  na coś co wyświetlało by obraz z telefonu i jednocześnie zachować kamery 360⁰ ale koszt takiego radia trochę duży ok.1200zł.Znalazłem coś takiego https://www.thaicar-accessories.com/2018/10/10/ชุด-av-controller-nissan-x-trail-video-input/ co powinno mi wystarczyć i pewnie cena trochę niższa .Są inne adaptery HDMI,AUX ale nie znalazłem w opisach czy pasują do X-traila.Może komuś z was udało się takie coś kupić zamontować?Znalazłem też filmik (niestety ponownie nie mogę go odnaleźć,jak znajdę wstawię link)jak gość montuje do naszego radia płytkę pod wyświetlaczem i na radiu po przełączeniu kamer mamy obraz z telefonu.Może macie inne tanie ciekawe rozwiązanie?

Znalazłem link do tej płytki 

 

Edytowane przez Rafaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest drogo.Nie lepiej uzbierać te pare groszy i załozyc sobie radio firmy DASAITA???Montaz bezproblemowy a jakośc powala.Czytaj w moim poście zamieszczonym dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem wcześniej ,ale zaciekawiło mnie takie rozwiązanie. W opisie w Twoim temacie nie widzę żeby obsługiwało kamery 360⁰,a nie chciał bym się pozbyć tego rozwiązania bo jest pożyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te graty i grzebanie w oryginalnym Radiu kosztuje 990 $ AUD  ( kurs ok. 2,90 pln)  po to żeby rzucić obraz z telefonu na ekran - słabe.
Radio z Androidem 1000 razy lepsze i 2x tańsze ( te z obłsugą kamer 360 cos koło 1700 pln)
- czy drogo?   zależy - to taniej niż  nowa komórka, czy bardziej po auto:   zimowe opony lub 2 przeglądy w ASO  lub lepsze głośniki Audio dla tych dla których BOSE w X-trail jest słaby.
więc  jeśli zależy ci na nowej funkcjonalności którą masz na lata to warto przemyśleć ( najwyżej  za parę lat sprzedając auto zdemontujesz i sprzedaż osobno ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

9 godzin temu, kolor_pl napisał:

Te graty i grzebanie w oryginalnym Radiu kosztuje 990 $ AUD  ( kurs ok. 2,90 pln)  po to żeby rzucić obraz z telefonu na ekran - słabe.
Radio z Androidem 1000 razy lepsze i 2x tańsze ( te z obłsugą kamer 360 cos koło 1700 pln)
- czy drogo?   zależy - to taniej niż  nowa komórka, czy bardziej po auto:   zimowe opony lub 2 przeglądy w ASO  lub lepsze głośniki Audio dla tych dla których BOSE w X-trail jest słaby.
więc  jeśli zależy ci na nowej funkcjonalności którą masz na lata to warto przemyśleć ( najwyżej  za parę lat sprzedając auto zdemontujesz i sprzedaż osobno ;)
 

Dzięki

Myślałem ,że będzie inna płytka zdecydowanie tańsza ale koszt tej przeraża za takie pieniądze faktycznie można zakupić dobre nowoczesne radio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci kolego tak....Wszystko jest ,łącznie z kamerka 360 stopni....Naprawdę gra warta świeczki.Funkcjonalne super radio o jakości audio nawet nie bede pisał.Super,super,super.Teraz dokupiłem mobilny router Huaweia za 100 złotych i karte 300 GB internetu w LajtMobile za 40 zyla miesięcznie.Także neta starczy mi na na full wypasie....Telewizor też fajnie chodzi,czekam tylko na moduł DAB+ radia cyfrowego....Naprawdę radio SUPER ----polecam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 15.01.2021 o 21:41, Rafaja napisał:

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem X-trail T32 z fabrycznym radiem , które wyświetla obraz z kamer 360⁰.Chciałem zmienić  radio  na coś co wyświetlało by obraz z telefonu i jednocześnie zachować kamery 360⁰ ale koszt takiego radia trochę duży ok.1200zł.Znalazłem coś takiego https://www.thaicar-accessories.com/2018/10/10/ชุด-av-controller-nissan-x-trail-video-input/ co powinno mi wystarczyć i pewnie cena trochę niższa .Są inne adaptery HDMI,AUX ale nie znalazłem w opisach czy pasują do X-traila.Może komuś z was udało się takie coś kupić zamontować?Znalazłem też filmik (niestety ponownie nie mogę go odnaleźć,jak znajdę wstawię link)jak gość montuje do naszego radia płytkę pod wyświetlaczem i na radiu po przełączeniu kamer mamy obraz z telefonu.Może macie inne tanie ciekawe rozwiązanie?

Znalazłem link do tej płytki 

 

czy w temacie coś może pojawiło się nowego od założenia tematu? Gdyby ktoś-coś, to prośba o wskazówki, namiary. Nie chcę bawić się w wymianę radia, opcja jak wyżej w mojej ocenie jest wystarczająca, jak na moje skromne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...