Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radyjko DASAITA zamontowane...


treser20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Własnie jestem po montażu nowego radia 10.2 cala firmy DASAITA...Pierwsze wrażenia wspaniałe.Pierwszy montaż na spokojnie to ok.2 godzinki żeby wszystko dobrze podpiąć.Teraz  zajełoby mi to z pół godzinki.Wszystko ruszyło z kopyta.Jedyny problem był z kamerką.Po wbiciu wstecznego nie działała.Ale wystarczyło zamienić miejscami cinche CAM-OUT.Naprawdę radio wymiata.Mam jeszcze do uruchomienia tuner DVB-T2 oraz radio cyfrowe DAB...Czekam na moduł.Polecam każdemu.Jakieś pytania odnośnie montażu,służę pomocą.

139427156_907944700013316_5733988004477840368_n.jpg

2.jpg

1.jpg

13.jpg

12.jpg

11.jpg

10.jpg

9.jpg

8.jpg

7.jpg

6.jpg

5.jpg

4.jpg

3.jpg

139427156_907944700013316_5733988004477840368_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten model radia jest również dostępny do J10?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Qashkaia???Najlepiej wejdz na stronę AliExpress poszukaj radia Dasaita 10.2.Tam wszystko napisane .Widziałem filmiki gdzie montowali to do Qashkaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego super sprawa,polecam..Ja jestem strasznie zadowolony.Dokupiłem DAB+ I moduł TV,wszystko śmiga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, treser20 napisał:

Kolego super sprawa,polecam..Ja jestem strasznie zadowolony.Dokupiłem DAB+ I moduł TV,wszystko śmiga...

Drogie te extrasy do TV ? Dziala podczas jazdy ?

Ja myslalem zeby TV ogladac poprzez app KODI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie jazdy nie za bardzo...To zależy gdzie masz nadajnik...Ale na postoju,super sprawa.Koszt ok.200 złotych;;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem sobie modem mobilny Huwaei i kartę LajtMobile do internetu z 200Gb danych .Teraz TV z Vectry w aucie 24h na dobe bez zadnych ścinek no i internet non-stop...

Czekam jeszcze na moduł DAB+-RADIO CYFROWE i będzie Full-wypas w nissanie....Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, treser20 napisał:

Kupiłem sobie modem mobilny Huwaei i kartę LajtMobile do internetu z 200Gb danych .Teraz TV z Vectry w aucie 24h na dobe bez zadnych ścinek no i internet non-stop...

Czekam jeszcze na moduł DAB+-RADIO CYFROWE i będzie Full-wypas w nissanie....Pozdrawiam..

Zapusc jakis filmik jak chodzi ta TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zamieszczę,ale wszystko śmiga na maxa...Mam  abonament  TV w Vectrze a tam istnieje możliwość oglądania TV mobilnie.Poza miejscem zamieszkania.Zdecydowałem się na router i internet mobilny gdyż TV DVBT nie wszędzie dobrze chodzi i zrywa w trakcie jazdy.Tutaj takiego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, treser20 napisał:

Dzis zamieszczę,ale wszystko śmiga na maxa...Mam  abonament  TV w Vectrze a tam istnieje możliwość oglądania TV mobilnie.Poza miejscem zamieszkania.Zdecydowałem się na router i internet mobilny gdyż TV DVBT nie wszędzie dobrze chodzi i zrywa w trakcie jazdy.Tutaj takiego problemu nie ma.

Dokladnie ja mam tak samo. Jak juz zakupie sprzet to tylko TV przez KODI :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam parę screenów  video zrobionych dzisiaj.Część z You Tuba a część z TV mobilnej Vectra poprzez modem Huwaei i kartę Lajt Mobile...Polecam taką konfigurację.Niestety nie mogę wrzucić plików video gdyż takowe nie są dopuszczone .

Snap6.jpg

Snap5.jpg

Snap4.jpg

Snap3.jpg

Snap2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam właśnie coraz bardziej napalm się na wymianę tego pseudo radia w moim t32 w audi a6 z 2007 mogłem oglądać tv a nissan 10 lat później w jednym z topowych modeli ma biedę ...

Tak więc mógłbyś dorzucić linka do modułu tv ? I takie teraz pytanie posiadam zagłówki z monitorami da się je podpiąć pod główne radio i sterować nimi w "tle" np dzieci oglądają bajkę na słuchawkach a ja słucham muzyki z przodu albo używam nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też Audi A6 z Tv ,monitorami w zagłówkach i jeszcze uchylnym z sufitu ekranem .

Nawet jeżdżąc z dziećmi nigdy nic z tego nie było użyte ani razu.

Dla dzieci ciekawsza była i jest nadal zabawa smartfonami😆...

Dlatego moim zdaniem to wszystko to są całkowicie zbędne gadżety w aucie.

Istotna w radiu jest aby była navi z aktualnymi,dobrymi mapami,kamera cofania,zestaw głośnomówiący,itp.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrek3 napisał:

Miałem też Audi A6 z Tv ,monitorami w zagłówkach i jeszcze uchylnym z sufitu ekranem .

Nawet jeżdżąc z dziećmi nigdy nic z tego nie było użyte ani razu.

Dla dzieci ciekawsza była i jest nadal zabawa smartfonami😆...

Dlatego moim zdaniem to wszystko to są całkowicie zbędne gadżety w aucie.

Istotna w radiu jest aby była navi z aktualnymi,dobrymi mapami,kamera cofania,zestaw głośnomówiący,itp.

 

Tak dobrze mówisz pod warunkiem że dajesz dziecia tego smartphona a i to podczas 24h podróży się może dziecia przejesc...także dobrze by było gdybym mógł właśnie z radia włączyć jakiś film czy bajkę bez używania płyty dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Smith23 napisał:

Tak dobrze mówisz pod warunkiem że dajesz dziecia tego smartphona a i to podczas 24h podróży się może dziecia przejesc...także dobrze by było gdybym mógł właśnie z radia włączyć jakiś film czy bajkę bez używania płyty dvd

Niestety to sa znamiona czasu.Co nam moze sie wydawac przydatne ,młodemu pokoleniu juz nie.

Cos w tym jest bo jeszcze 15 lat sporo marek aut miało w zagłowkach ekrany ,teraz praktycznie to jest w zaniku ,bo nikt z tego nie korzysta ,kiedy w smartfonach,tabletach jest wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żadnych problemów.Wszystko śmiga idealnie.Jestem strasznie zadowolony.Full wypas w aucie,z modemem wi-fi i telewizją jestem w pełni Multimedialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 05:22, treser20 napisał:

Żadnych problemów.Wszystko śmiga idealnie.Jestem strasznie zadowolony.Full wypas w aucie,z modemem wi-fi i telewizją jestem w pełni Multimedialny.

A możesz dać linka dokladniedo tego radia z wifi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/4001334847501.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fTNEwRH

Prosze bardzo.Oto link do mojego radia..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.05.2021 o 23:39, treser20 napisał:

cześć,

mam kilka pytań odnośnie radia. czy długo startuje radio (w porównaniu do fabrycznego)? w zestawie widziałem mikrofon i antenę gps ale rozumiem, że radio podłączałeś do istniejącego mikrofonu i anteny? oryginalny zestaw głośnomówiący działa całkiem spoko, czy w nowym radiu nie jest gorzej? modem masz wpięty do usb z tyłu radia? wszystkie jest plug and play czy trzeba coś "rzeźbić" w instalacji?

i jeszcze pytanie do wszystkich: czy ktoś montował to radio (lub podobne) w modelu z roku 2020?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrofonu nie podpinałem.Ten zamontowany wewnetrzny w radio daje radę.Antene GPS zamontowałem nową.Moduł internetowy wi-fi.także spina sie z radiem bez problemu.Telefon spinam z radio prze blutacza i wszystko śmiga.Jalkość rozmów super.Nic nie trzeba rzeżbić.Wszystko do podpięcia bez problemu.Odnośnie uruchamiana 5 może max 10 sekund.To prawie jak komp także chwile trwa ale tylko chwilę.Jestem naprawde super zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze pytania pomocnicze. Czemu nie podpinałeś istniejącej anteny GPS z auta? Rozumiem, że radio nie korzysta z istniejącego mikrofonu który chyba jest w suficie tylko z wbudowanego lub tego dołączanego? Co masz na myśli pisząc moduł internetowy wi-fi? Czy włączając zapłon i wrzucając wsteczny trzeba czekać na obraz z kamer do uruchomienia radia czy jest od razu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa gwarancji a wymiana infotainment? Mogą się przyczepić w ASO?

 

- tak, mogą, gwarancja zostanie utracona 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...