Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radyjko DASAITA zamontowane...


treser20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2021 o 20:32, neuspeed napisał:

Jak wygląda sprawa gwarancji a wymiana infotainment? Mogą się przyczepić w ASO?

 

- tak, mogą, gwarancja zostanie utracona 😃

A czemu to niby gwarancja zostanie utracona? Mam x traila 2018 na gwarancji do 2021 i jest tam wyraźnie napisane że gwarancją nie jest objęta klimatyzacja, zestaw audio i szyberdach. Na ostatnim przeglądzie powiedziano mi że jeżeli nie będzie ingerencji w układ inny niż audio to mogę sobie nawet podłączyć gramofon i radio Safari i nic nie tracę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Przymierzam się do zamontowania czegoś z androidem do swojego X trail 2018. Poczytałem o Dasaita i uważam że jest ok. Ale człowiek który bawi się w montaż róznych bajerów do aut poleca coś takiego...

https://euro-watt.pl/produkt/vs-nawigacja-nissan-qashqai-x-trail-r-line-pro/

Czy może miał ktoś do czynienia z takim sprzętem. Za jest to że jest 30 miesięcy gwarancji i kupuję w Polsce. Cena troszkę duża ale może warto. Człowiek z tego sklepu powiedział że za dwa tygodnie będzie nowszy model 6/128 GB , wgranym Android auto i Car play i wejście na sim kartę. Co sądzicie? Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2021 o 19:57, neuspeed napisał:

Jak wygląda sprawa gwarancji a wymiana infotainment? Mogą się przyczepić w ASO?

 

7 godzin temu, levybakubaku napisał:

A czemu to niby gwarancja zostanie utracona? Mam x traila 2018 na gwarancji do 2021 i jest tam wyraźnie napisane że gwarancją nie jest objęta klimatyzacja, zestaw audio i szyberdach. Na ostatnim przeglądzie powiedziano mi że jeżeli nie będzie ingerencji w układ inny niż audio to mogę sobie nawet podłączyć gramofon i radio Safari i nic nie tracę

 

Ciekawe, ciekawe, ponieważ również mam z 2018 roku i według interpretacji gości z ASO Zaborowski w Warszawie, zestaw audio to nie infotainment - a to niby delikatna sprawa bo połączona z kierownicą, kamerami, anteną plus mają "zadanie" wymienić te karty pamięci z mapami a wiadomo że w Dasaita np. tego nie zrobisz. Poczekam jeszcze pare miesięcy bo przedłużona gwarancja (jeżeli się na nią zdecyduje) już tego nie obejmuje, właściwie to nic nie wchodzi w jej zakres praktycznie 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, levybakubaku napisał:

Witam szanowne grono.

Przymierzam się do zamontowania czegoś z androidem do swojego X trail 2018. Poczytałem o Dasaita i uważam że jest ok. Ale człowiek który bawi się w montaż róznych bajerów do aut poleca coś takiego...

https://euro-watt.pl/produkt/vs-nawigacja-nissan-qashqai-x-trail-r-line-pro/

Czy może miał ktoś do czynienia z takim sprzętem. Za jest to że jest 30 miesięcy gwarancji i kupuję w Polsce. Cena troszkę duża ale może warto. Człowiek z tego sklepu powiedział że za dwa tygodnie będzie nowszy model 6/128 GB , wgranym Android auto i Car play i wejście na sim kartę. Co sądzicie? Dzięki za rady.

Pomijając wersje Android, brak CarPlay oraz AndroidAuto, to chińskie znaki przy zdjęciach z "realizacji" w podglądzie z kamer.... PREMIUM pełną gębą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, neuspeed napisał:

 

 

Ciekawe, ciekawe, ponieważ również mam z 2018 roku i według interpretacji gości z ASO Zaborowski w Warszawie, zestaw audio to nie infotainment - a to niby delikatna sprawa bo połączona z kierownicą, kamerami, anteną plus mają "zadanie" wymienić te karty pamięci z mapami a wiadomo że w Dasaita np. tego nie zrobisz. Poczekam jeszcze pare miesięcy bo przedłużona gwarancja (jeżeli się na nią zdecyduje) już tego nie obejmuje, właściwie to nic nie wchodzi w jej zakres praktycznie 😃

Mi wgrali mapy po raz trzeci czyli ostatni i mam przedłużoną gwarancję jeszcze na rok. Powiedzieli że z radiem moge robić sobie co chce. Warszawa ul. Lotnicza

6 godzin temu, neuspeed napisał:

Pomijając wersje Android, brak CarPlay oraz AndroidAuto, to chińskie znaki przy zdjęciach z "realizacji" w podglądzie z kamer.... PREMIUM pełną gębą :)

Zdaje sobie sprawę że to nie jest produkowane w Tokio tylko w WU HAN :) ale nie o to chodzi. Dasaita kosztuje niewiele mniej. Kupować u chińczyka nie zamierzam a u polskiego sprzedawcy jest 12 miesięcy gwarancji.

Tutaj 30 miesięcy i mam gościa na miejscu jakby się coś krzaczyło.

 

6 minut temu, levybakubaku napisał:

Mi wgrali mapy po raz trzeci czyli ostatni i mam przedłużoną gwarancję jeszcze na rok. Powiedzieli że z radiem moge robić sobie co chce. Warszawa ul. Lotnicza

Zdaje sobie sprawę że to nie jest produkowane w Tokio tylko w WU HAN :) ale nie o to chodzi. Dasaita kosztuje niewiele mniej. Kupować u chińczyka nie zamierzam a u polskiego sprzedawcy jest 12 miesięcy gwarancji.

Tutaj 30 miesięcy i mam gościa na miejscu jakby się coś krzaczyło.  A j i jeszcze jedno ...czy będzie możliwość aktualizacjo androida w tych chińczykach?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiocar Radzymińska 169. Pojechałem do niego i troszkę pogadałem. To właśnie tam zdecydowanie proponują sprzęt z eurowatt. Może to znajomi albo coś,nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 15:01, levybakubaku napisał:

Witam szanowne grono.

Przymierzam się do zamontowania czegoś z androidem do swojego X trail 2018. Poczytałem o Dasaita i uważam że jest ok. Ale człowiek który bawi się w montaż róznych bajerów do aut poleca coś takiego...

https://euro-watt.pl/produkt/vs-nawigacja-nissan-qashqai-x-trail-r-line-pro/

Czy może miał ktoś do czynienia z takim sprzętem. Za jest to że jest 30 miesięcy gwarancji i kupuję w Polsce. Cena troszkę duża ale może warto. Człowiek z tego sklepu powiedział że za dwa tygodnie będzie nowszy model 6/128 GB , wgranym Android auto i Car play i wejście na sim kartę. Co sądzicie? Dzięki za rady.

Właśnie mam takie radyjko zakupione w listopadzie z Euro Watt i bardzo sobie chwalę.Zakupione wraz z dedykowanym rejestratorem jazdy.Jednak ponieważ wymieniam samochód radyjko będzie do sprzedania za około miesiąc(dla zdecydowanych wcześniej🙂)więcej info na priv.zapraszam

IMG_20210625_193546.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.06.2021 o 21:23, zozzowrx napisał:

Właśnie mam takie radyjko zakupione w listopadzie z Euro Watt i bardzo sobie chwalę.Zakupione wraz z dedykowanym rejestratorem jazdy.Jednak ponieważ wymieniam samochód radyjko będzie do sprzedania za około miesiąc(dla zdecydowanych wcześniej🙂)więcej info na priv.zapraszam

 

Dla mnie najważniejsze czy takie radyjko obsługuje:
1. kamery 360
2 .pełne sterowanie z kierownicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jestem właśnie po zamontowaniu radia do X traila. Radio z Eurowatt. Jak narazie jest ok. Obraz, dźwięk ok. Chodzi szybko i płynnie. Nie chciał logować sie na google i play. Właściciel eurowatt przysłał mi nowy soft i teraz wszystko chodzi. Radio ma wejście na kartę sim. Super rzecz. Internet odpala się od razu po włączeniu radia bez żadnych problemów. Wyjeżdżam w piątek do Chorwacji to przetestuję sprzęt w drodze. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zrobie filmik lub parę zdjęć. Radio obsługuje kamery 360, sterowanie z kierownicy oraz nagłosnienie Bose. Pzdr

Edytowane przez levybakubaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Godzinę temu, Piter napisał:

Mam model PX6

Czy ktos z Was aktualizował? 

Hal9k
https://hal9k.ru/

IMG_20220218_171325.jpg

tutaj toczy się atek:

https://forum.xda-developers.com/t/rom-px5-px6-px30-q-10-hal9k-mod-v5-for-mtcx-hctx-head-units-with-android-10-9-8-6.4314163/page-57#post-86395527

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieistotne. Zaktualizowałem Android do 10 i HAL-a do 5. Wszystko śmiga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak Chińczyk się sprawuje po paru miesiącach użytkowania? Jakieś problemy? Jak jakość mikrofonu? Mógłby ktoś wkleić zdjęcie jak montują mikrofon na słupku? Słyszałem ze nie jest niestety możliwe użycie fabrycznego mikrofonu z radiem od Eurowatt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neuspeed napisał:

Jak Chińczyk się sprawuje po paru miesiącach użytkowania? Jakieś problemy? Jak jakość mikrofonu? Mógłby ktoś wkleić zdjęcie jak montują mikrofon na słupku? Słyszałem ze nie jest niestety możliwe użycie fabrycznego mikrofonu z radiem od Eurowatt :(

Z tego co słyszałem żaden chińczyk nie obsłuży fabrycznego mikrofonu ponieważ jest podobno cyfrowy.Mam radio z eurowatt i po kilku miesiącach nadal je sobie chwalę.Sam zakladalem.Mam zamontowany mikrofon obok lusterka i nie ma z nim żadnych problemów.Zestaw głośnomówiący jest ok.Rozmowcy nie narzekają i ja też nie powiem złego słowa na jego jakość.Jak nie zapomnę jutro to wstawię fotkę jak to u mnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który model dokładnie masz/macie zamontowany? Interesuje się tym:

 

https://euro-watt.pl/produkt/vs-nawigacja-nissan-qashqai-x-trail-business-line/

 

Widac ze muszę iść na kompromis z mikrofonem oraz radiem DAB ale zyskam powiedzmy CarPlay a także dane z OBD w ekranie. Słyszałem tez ze gorszy odbiór AM/FM jest? Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam model.Radio DAB można dołożyć ale ja nie potrzebowalem.Super sprawa że jest internet w radiu po włożeniu karty SIM.Stqcje odbierają bezproblemowo.Szkoda tylko że Androidauto jest tylko po ok kablu ale za to Carplay bezprzewodowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zamontowałem radio Dasaita i po roku ponad użytkowania żadnych uwag.Mikrofon zewnętrzny nie zamontowany.Korzystam z mikrofonu zamontowanego w radio i wszystko super smiga...Rozmowy telef czy wyszukiwanie głosowe bez problemu....Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sam się ciągle zastanawiam nad tego typu rozwiązaniem i mam obawy o ten mikrofon. Fabryczny faktycznie jest dobry a że dużo z tego korzystam to nie chciałbym zmieniać na coś gorszego :/ a niestety czytałem opinie że jest taki sobie i wyłapuje dużo dźwięków z otoczenia . Nawet wypowiedzi w tym wątku mnie nie przekonują:P "daje rade " albo "jest ok" odbieram jako średni :)) ale może cos za coś faktycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.11.2022 o 19:26, zozzowrx napisał:

Przepraszam zapomniałem w dzień zrobić.Wiec wstawiam na szybko zrobione w garażu.I kilka fotek radyjka

20221130_191922.jpg

20221130_191936.jpg

20221130_191952.jpg

20221130_192001.jpg

20221130_192047.jpg

20221130_192057.jpg

20221130_192152.jpg

Witam. Posiadam to samo radio z EuroWatt co powyżej. Radio śmiga jak powinno. Jedyny minus i to duży to brak możliwości włączenia kamery przedniej na postoju. Podobno jest to wina oprogramowania, którego póki co nie można zmienić.  Kamera włącza się tylko jak w polu czujników znajduje się przeszkoda. Może ktoś z kolegów podpowie czy ma taką samą sytuację czy problem ten występuje tylko u mnie. Może jest jakiś inny sposób włączenia przedniej kamery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.02.2023 o 08:24, MisilYE napisał:

w Dasaita (Android) można kamerę przednią włączyć oprogramowaniem. Nawet można sobie ikone wyciągnąć jako pływającą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...