Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ - 18.02


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne że panel klimatyzacji zostaje i przyciski na radiu. To sukces w porównaniu z tym shitem tabletowym w  autach 

Co do motorów to do 1.3 wystarczy dodać pseudo H i będzie norma spełniona. 

Edytowane przez Smakor
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będzie można zmieniać kanały radia z kierownicy zakodowane po kanałach :) bo to sie już ciąąąągnie hehe

ot taka drobnostka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Smakor napisał:

Ważne że panel klimatyzacji zostaje i przyciski na radiu. To sukces w porównaniu z tym shitem tabletowym w  autach 

W 100% się zgadzam. Nie znoszę regulacji podstawowych funkcji w samochodzie na panelu dotykowym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/4/2021 at 7:46 AM, Smakor said:

Sądząc po urywkach to ten zamaskowany lub obok niego z prawej (po światłach)

https://www.facebook.com/nissan.poland/posts/3310877789018465

Po prawe stronie  to jest nowy Rogue.  Ale pewnie qq będzie miał taki sam przód. 

Edytowane przez stuff1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiedzi prezentuje się na całkiem fajny gadżeciarski model. Lubię takie. Ale na nowy mnie nie nabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wygląda mi to na ten biały na dole. A w radiu to wolę jak są pokrętła. a tu raczej same przyciski i jak w tablecie na wyczucie bez patrzenia nic nie zrobisz... ale ja jestem starej daty i jeszcze pamiętam miękkie dyskietki i taśmy do komputerów - więc jak powiadała kiedyś pewna pani - dinozaur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważnie oglądasz :) Widać to było już w amerykańskim Xie. Pokrętła po bokach zostają jak i pasek batonów na dole. Czyli jak na dzisiejsze czasy luksus. Radzę poczytać np o nowych Skodach i ich wypaśnym systemie Multimedialnym :) MASAKRA. I nie tylko - układ anty zderzeniowy też ma humory. Czasem stonowanie japońców się przydaje - że nie gnają to przodu na oślep jak inne marki, co to z aut robią disco-polo-kombajn... (nawet S klasie się dostało to we znaki, szok, ale może teraz Ski nie kupują biznesmeni tylko influenserzy i inne "dzieci").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2021 o 21:06, Brzyk napisał:

ten bordowy to chyba dla przejęcia skodowiczów :)

a silnik jaki? 1.0 ? już teraz?

 

 

 

W dniu 5.02.2021 o 19:35, Smakor napisał:

Facet tutaj mówi, że 1.3 138KM łagodna hybryda manual lub 158KM z CVT. Ciekawe co się sprawdzi. 

Edytowane przez Quadro26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym miejscu jest napisane wręcz że silniki po staremu + wersja z Hybrydą - mam nadzieję,  ze to właściwa informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W j11b z 2019 roku wsteczne są zwykłe żarówki. I wygląda to tragicznie :D. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej też na zwykłych żarówkach. Muszę zerknąć, jak jest z kierunkowskazami bo nie zwróciłem na nie uwagi :mellow:. Z tym że wsteczne oraz podświetlenie tablicy to łatwa sprawa do wymiany na żarówki LED. Tu raczej nikt się nie przyczepi, że żarówki nie mają homologacji.

Edytowane przez Robert_B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek fajny, bok i tył też. Przód beznadziejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, patrząc na szumne zapowiedzi sam byłem ciekaw czym nas zaskoczy ten nowy QQ. Ba, nawet przez moment zaświtała mi we łbie myśl, że może wrócę w przyszłości do QQ. Teraz zobaczyłem i no cóż - d*py nie urywa. :wacko: Zmiana niczym w produktach VAGiny, gdzie kolejne generacje Golfa są w stanie rozpoznać jedynie wielbiciele marki.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przód stracił trochę charakteru, za grzeczny... Zwłaszcza światła i grill mało zadziorne. Ale ogólnie świeży.

Bagażniczek >500l ładniutko :) To była słabość QQ.

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...