Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ - 18.02

Recommended Posts

Smakor

Nissan widzę opublikował, że 18.02 pokaże nowego QQ :)

• Like 2
MirekCC
36 minut temu, Smakor napisał:

Nissan widzę opublikował, że 18.02 pokaże nowego QQ :)

Tylko który to?

:rolleyes:

CollageMaker_20210204_133512900.jpg

Ja również dostałem zaproszenie na premierę nowego QQ 18 lutego.

QQ4.JPG

QQ3.JPG

QQ2.JPG

QQ1.JPG

ten bordowy to chyba dla przejęcia skodowiczów :)

a silnik jaki? 1.0 ? już teraz?

Smakor

Ważne że panel klimatyzacji zostaje i przyciski na radiu. To sukces w porównaniu z tym shitem tabletowym w  autach 

Co do motorów to do 1.3 wystarczy dodać pseudo H i będzie norma spełniona. 

Edited by Smakor
  • Upvote 1

ciekawe czy będzie można zmieniać kanały radia z kierownicy zakodowane po kanałach :) bo to sie już ciąąąągnie hehe

ot taka drobnostka

• Like 1
Robert_B
57 minut temu, Smakor napisał:

Ważne że panel klimatyzacji zostaje i przyciski na radiu. To sukces w porównaniu z tym shitem tabletowym w  autach 

W 100% się zgadzam. Nie znoszę regulacji podstawowych funkcji w samochodzie na panelu dotykowym.

• Like 2
stuff1000
On 2/4/2021 at 7:46 AM, Smakor said:

Sądząc po urywkach to ten zamaskowany lub obok niego z prawej (po światłach)

https://www.facebook.com/nissan.poland/posts/3310877789018465

Po prawe stronie  to jest nowy Rogue.  Ale pewnie qq będzie miał taki sam przód. 

Edited by stuff1000
Karminadel

Z zapowiedzi prezentuje się na całkiem fajny gadżeciarski model. Lubię takie. Ale na nowy mnie nie nabiorą.

Najbardziej wygląda mi to na ten biały na dole. A w radiu to wolę jak są pokrętła. a tu raczej same przyciski i jak w tablecie na wyczucie bez patrzenia nic nie zrobisz... ale ja jestem starej daty i jeszcze pamiętam miękkie dyskietki i taśmy do komputerów - więc jak powiadała kiedyś pewna pani - dinozaur.

Smakor

Nie uważnie oglądasz :) Widać to było już w amerykańskim Xie. Pokrętła po bokach zostają jak i pasek batonów na dole. Czyli jak na dzisiejsze czasy luksus. Radzę poczytać np o nowych Skodach i ich wypaśnym systemie Multimedialnym :) MASAKRA. I nie tylko - układ anty zderzeniowy też ma humory. Czasem stonowanie japońców się przydaje - że nie gnają to przodu na oślep jak inne marki, co to z aut robią disco-polo-kombajn... (nawet S klasie się dostało to we znaki, szok, ale może teraz Ski nie kupują biznesmeni tylko influenserzy i inne "dzieci").

Quadro26
W dniu 4.02.2021 o 21:06, Brzyk napisał:

ten bordowy to chyba dla przejęcia skodowiczów :)

a silnik jaki? 1.0 ? już teraz?

W dniu 5.02.2021 o 19:35, Smakor napisał:

Facet tutaj mówi, że 1.3 138KM łagodna hybryda manual lub 158KM z CVT. Ciekawe co się sprawdzi. 

Edited by Quadro26
Smakor

W innym miejscu jest napisane wręcz że silniki po staremu + wersja z Hybrydą - mam nadzieję,  ze to właściwa informacja.

Robert_B

Mam nadzieję, że z tyłu już wszystkie lampy będą LEDowe.

Smakor

A w QQ ostatni wypust chyba są wszystkie czy nie? W Xie tylko stopy ;/ chyba

Robert_B

W j11b z 2019 roku wsteczne są zwykłe żarówki. I wygląda to tragicznie :D. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej też na zwykłych żarówkach. Muszę zerknąć, jak jest z kierunkowskazami bo nie zwróciłem na nie uwagi :mellow:. Z tym że wsteczne oraz podświetlenie tablicy to łatwa sprawa do wymiany na żarówki LED. Tu raczej nikt się nie przyczepi, że żarówki nie mają homologacji.

Edited by Robert_B
  • Like 1
Quadro26

Przód wygląda jak mieszanka juke'a i Qashqaia po lifcie. Ciekawe ciekawe :P 18 wszystko będzie wiadome.

tomkek1912

Środek fajny, bok i tył też. Przód beznadziejny.

colins

Eeee, patrząc na szumne zapowiedzi sam byłem ciekaw czym nas zaskoczy ten nowy QQ. Ba, nawet przez moment zaświtała mi we łbie myśl, że może wrócę w przyszłości do QQ. Teraz zobaczyłem i no cóż - d*py nie urywa. :wacko: Zmiana niczym w produktach VAGiny, gdzie kolejne generacje Golfa są w stanie rozpoznać jedynie wielbiciele marki.:D

• Like 2
Smakor

No przód stracił trochę charakteru, za grzeczny... Zwłaszcza światła i grill mało zadziorne. Ale ogólnie świeży.

Bagażniczek >500l ładniutko :) To była słabość QQ.

Edited by Smakor