Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ - 18.02

Recommended Posts

W dniu 13.01.2022 o 23:02, Smakor napisał:

Widzieliście jak działają kamery 360 w nowej Kia Sportage? To jest robota. Kamera 360 z możliwością dowolnego obracania obrazu i wszystko w wysokiej jakości.... robi robotę :) 

Ciekawie to wygląda. 

• Like 1
1 godzinę temu, Smakor napisał:

Oczywiście cena nowej Sportage też robi robotę... 

Wg mojej wiedzy sportage jest lepszym wyborem w porównywalnych pieniądzach. Porównałem je wg następujących parametrach: automat, napęd na 4koła, otwierany dach, mocniejszy silnik, hybryda, wentylowane siedzenia. Czego mi w Kia brakuje to wyświetlacz na szybie. Ja się właśnie zastanawiam. Miał być na początku ( dzięki pandemii i ograniczone moce przerobowe  fabryki) Cupra formentor ale przez tablet ( ustawiane temperatury, nawet nie ma podświetlanego regulacji stopnia grzania prędkości nadmuchu. W dzień to widać ale w nocy to tragedia. itd) i nie dotrzymania terminu dostawy odpad. Za  to silnik, skrzynia i napęd na 4 koła to miód malina. Teraz jestem na etapie wyboru samochodu. Jeszcze nie wiem co, może  kia sportage czy coś z elektryków.  kia ev6 , albo  BMW i4.

Wszystko się zgadza tylko taka Kia jak opisujesz to 200 trzeba położyć... A za 200 to NXa można mieć :)  :) 

7 minut temu, Smakor napisał:

Wszystko się zgadza tylko taka Kia jak opisujesz to 200 trzeba położyć... A za 200 to NXa można mieć :)  :) 

Masz rację za NX trzeba dać około 202 pln ale najtańsza oferta. Wersja lexusa która by mnie interesowała to około 241 pln a za tą cenę  to mam kia ev6 wersja gt line albo bmw I4 oba elektryki. 

Dałem tylko porównanie co możemy dostać w cenie nowego QQ. Sam chciałem zmienić na nowego QQ ale z ceną trochę przesadzili. Szukałem alternatywy i jako pierwszy był Cupra Formetor.