Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy QQ - 18.02


Smakor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest cennik premiere edition na stronie nissana. 132 i 147 tys. zł. Tańsze wersje pewnie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie zacne, szkoda że kierunki z tyłu na żarówkach ;/ Cena też zacna... Pewnie spadnie jak pozbędą się J11. Na razie "szukanie frajerów" na nowość.

Zapis przy silniku 1.3L 12V oznacza napięcie hybrydy a nie ilość zaworów? :) Bo silnik chyba bez zmian 4 cylindrowy.

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja właśnie czekałem na nowego QQ. Ale jak zobaczyłem cenę za nowego ( wersja tekna + ) to stwierdziłem, ze chyba lekko kogoś poniosło.  Zacząłem szukać jakieś alternatywy i na razie wybór padł na Cupra Formentor. W tej samej cenie co QQ mam bardzo dobrze wyposażony samochód z silnikiem   2,0 benzyna ( 190 KM )+ DSG+ napęd na 4 koła. 

Na razie czekam co przyniesie przyszłość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to francuski kompakt na sterydach... przesadzają z tymi cenami... :( 

Jeszcze trochę to tak jak Mitasubishi będą go produkować w fabrykach Renault-a

https://press.mitsubishi.pl/pr/652263/mitsubishi-bedzie-produkowac-nowe-modele-w-europie-korzystajac-z-fabryk-renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś muszą zacząć,żeby mieć na czym skończyć(czytaj ceny docelowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak patrzy się na specyfikację nowego QQ, porównanie wersji to śmieszni są ci japońce. Dalej żarówki w reflektorach poza najwyższą wersją. To się w ogóle opłaca? Większy koszt różnicy w produkcji i logistyki dostaw niż zysk. Tak samo lusterka składane ręczne w Visia, śmiechu warte. No i ta Cena+ ogólnie... Wersja 160 KM z automatem ok 20tys + Czyli ogólnie standardowa podwyżka nowych aut różnych marek przy okazji zmiany modelu (Toyota, Mazda). Za chwilę do 100 tys będzie tylko Dacia (i to nie w wypaśnej wersji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z takimi cenami to nie będzie częsty widok na ulicy... Tekna od 156 tys... W tej cenie to miałem Xa i Swifta ;/

Edytowane przez Smakor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem właśnie nowego QQ w wersji Premiere Edition - odbieram w sierpniu! Najwyższy czas na zmianę po 7 latach :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, huckster napisał:

Ja zamówiłem właśnie nowego QQ w wersji Premiere Edition - odbieram w sierpniu! Najwyższy czas na zmianę po 7 latach :D

Gratulacje, ale żebyś nie czuł się idealnie, to zaproponuję kąśliwe, abyś nie kupował przeglądów na 5 lat, bo może będziesz te ostatnie robił w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aquariusmax napisał:

Gratulacje, ale żebyś nie czuł się idealnie, to zaproponuję kąśliwe, abyś nie kupował przeglądów na 5 lat, bo może będziesz te ostatnie robił w Niemczech.

i tak biorę najem długoterminowy na 2 lata - później chcę zmienić na Ariyę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacoob napisał:

Dlaczego w Niemczech?

W planach Nissana, po wydaniu na rynek nowych hybryd, jest rezygnacja z rynków Europy środkowo-wschodniej (w tym Polski).

Dlatego, siłą rzeczy, najbliższe autoryzowane serwisy Nissana będą w Niemczech lub Rosji.

No, może jednak Renault zgodzi się z łaską przejąć roszczeniowych spadachroniarzy z Nissana.

Edytowane przez aquariusmax
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby Nissan zniknął a jak tak się stanie krzyżyk na droge. Przy nowych cenach wybór jest szerszy...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez akurat w P dobrze się sprzedaje.
To w Niemcach chyba jest gorzej.
Tam nie lubią mimo wszystko japońcow też ze względu na wysoką cenę.
Więc 5ez bym chyba tego się nie obawiał.

Ps a jeżeli już to mam jeszcze 2 lata gwarancji. :-)( Przedłużonej ). :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Renault myśli że jak wykopie Nissana to zwiększy sprzedaż... nie ze mną. Plotki q świecie moto są różne ale wiele się nie sprawdza. Czasem puszcza się ferment PRowo aby osiągnąć różne ele... jak za kilka lat będę szukał auta położe kase na stół i to będzie wyznacznik co kupię...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo dywagacji odnośnie przyszłości, to proszę klikajcie w News https://spidersweb.pl/autoblog/renault-3-cylindrowy-silnik-1-2-tce/

Także tego… 🤭

Zamówienia na nowy model lepiej przyspieszyć, póki jest 1.3 w ofercie 😉

Co do QQ w nowej odsłonie, chyba się nie wypowiadałem jeszcze, to powiem podoba mi się, choć na początku bez entuzjazmu, ale oglądając na razie tylko testy na YT przekonuje mnie, podoba mi się design, wyposażenie, nowinki, konfiguracja np. 2 kolorowe nadwozie… wreszcie nie odstaje w dzisiejszej motoryzacji na tym polu 😉 ale WOW to jest w wersji Tekna+ na 20”. Zauważyliście, że 19” to w tej bryle małe koło 😂 To QQ J11 na 18” nie sprawia takiego wrażenia. 

 

Edytowane przez memeQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...