Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak ogrzewania


matrix07_i7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie co może być powodem że nie ma ogrzewania w samochodzie Nissan X-trail t32. Nawiew działa, silnik osiąga prawidłową temperaturę lecz do wnętrza nie leci ciepłe powietrze. Dziś podczas jazdy Samochodem na zewnątrz -11 w środku na obiegu wewnętrznymi/zewnętrzny z wylotu powietrze leciało zimne.
 Wczoraj elektryk podłączał czujniki w samochodzie pod kierowcą czy mógł coś tam rozłączyć od nagrzewania?
 W poniedziałek jadę do niego ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A nie robiłeś ostatnio wymiany futra kabinowego? Miałem tak  w Qasqhai że zapomnieli podpiąć jednego przewodu który rozpieli bo łatwiej im było wyciągnąć filtr kabinowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr był wymieniany miesiąc temu, a tak jak pisałem wcześniej elektryk wczoraj rozbierał osłonę pod kierownicą i podłączał tam czujni więc może coś przez przypadek wypiął. Jutro będę sprawdzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom płynu chłodzącego ok?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie koleś od elektryki jeśli było ok wcześniej. Sprawdż jeszcze podczas jazdy kontrolkę temp silnika na rozgrzanym aucie. Jeśli ma niski poziom to albo pompa wody lub termostat. ale współczuję jazdy w tej temp.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura silnika jest cały czas stała ok 90 stopni. Dziś jechałem ok 30 minut bez ogrzewania nic przyjemnego. Wcześniej było ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spec od elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś się orientuje z której strony w x-trail jest sterownik odpowiedzialny za sterowanie temperaturą powietrza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...