Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gaśnie przy drive


cheerful

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem tu zupełnie nowa ponieważ niedawno zostałam posiadaczka Micry k11. Niestety mam z nią problem. Podczas przerzucania na drive silnik gaśnie. Zauważyłam dziwną korelację- tak się dzieje kiedy jest już nagrzany oraz wtedy kiedy wskazówka od benzyny wchodzi na pomarańczowe pole. Może ktoś ma pomysł co to za usterka. Dodam, ze termostat chyba słabo działa bo późno się nagrzewa.

 

pozdrawiam

ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Edit: już jestem pewna, ze nie ma to nic wspólnego z poziomem benzyny. Po prostu, po dużym nagrzaniu, przy parkowaniu czy jakichkolwiek zmianach w biegach, gaśnie momentalnie na drive (przy staniu) i potem trzeba czekać aż zupełnie ostygnie silnik i wszystko wraca do normy. Natomiast R działa niezależnie od nagrzania.

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję wymienić termostat, sprawdzić czujniki temperatury ( są dwa zaraz za kopułką rozdzielacza w kierunku tyłu), również olej w skrzyni może kwalifikować się do wymiany. Jestem posiadaczem podobnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 06:08, CVT napisał:

Proponuję wymienić termostat, sprawdzić czujniki temperatury ( są dwa zaraz za kopułką rozdzielacza w kierunku tyłu), również olej w skrzyni może kwalifikować się do wymiany. Jestem posiadaczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...