Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Halogeny w Micrusce


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem halogeny do Micry córki,wymieniłem pająka przy kierownicy,instalacja była fabryczna,kontrolka po załączeniu zapala się,a halogeny nie świecą.Bezpieczniki sprawdzone,pouzupełniane i nic. Przerabiał już ktoś ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwiązany!

Dla chcących założyć halogeny.Jeżeli macie wersję K13  Mid Grade a nie macie halogenów,to wystarczy kupić,halogeny z koszykami,kupić przełącznik do kierownicy i przekaźnik świateł.W zderzaku wyciąć ślepaki,założyć koszyki i halogeny,za belką są przyklejone do wiązek kostki do żarówek.Wymienić przy kierownicy przełącznik i! Rozebrać lewą stronę deski,odkręcić kostkę z bezpiecznikami,w głębi odkręcić moduł BCM,za modułem jest listwa z przekaźnikami,w której na bank,nie  będzie przekaźnika dolnego .Po jego założeniu wszystko działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almerze z 2000 roku tak zrobiłem. Wystarczyło przełącznik wymienić dodać przekaźnik i hulało bo instalacja była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja lekko z innej beczki: Chciałem założyć okrągłe światła dzienne DRL - LED - w otwory po halogenach. Mam zaślepki czarne K13 po lifice, ale kupiłem srebrne pod halogeny, do tego okrągłe lampy 9cm magnetti marelli. Myślę, że słabo to będzie wyglądać, gdyż są proste, a halogeny mają skośne tuby dopasowane. Czy ktoś ma może pomysł, lub wie jakie światła dzienne okrągłe będą pasować w te otwory? Dzięki za polecenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dzienne w oryginalne lampy .Kup sobie żarówki H-led 35W .załóż przekaźnik do sterowania dzienne-mijania  i masz bez kombinacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 4.03.2021 o 13:37, JACKO29 napisał:

Temat rozwiązany!

Dla chcących założyć halogeny.Jeżeli macie wersję K13  Mid Grade a nie macie halogenów,to wystarczy kupić,halogeny z koszykami,kupić przełącznik do kierownicy i przekaźnik świateł.W zderzaku wyciąć ślepaki,założyć koszyki i halogeny,za belką są przyklejone do wiązek kostki do żarówek.Wymienić przy kierownicy przełącznik i! Rozebrać lewą stronę deski,odkręcić kostkę z bezpiecznikami,w głębi odkręcić moduł BCM,za modułem jest listwa z przekaźnikami,w której na bank,nie  będzie przekaźnika dolnego .Po jego założeniu wszystko działa.

 

Witam, ile trzeba rozbierać żeby dostać się do tego modułu BCM? - po zdjęciu zaślepki z lewej strony deski widzimy skrzynkę z bezpiecznikami - widoczne dwie śruby do jej odkręcenia - wystarczy je odkręcić czy trzeba rozbierać więcej plastików? Jeśli więcej plastików to czy ich usunięcie jest jakieś problematyczne, zatrzaski? Jak wygląda przekażnik od halogenów? (jakieś oznaczenia) Chodzi o to żeby go już mieć od razu.

 

Bardzo proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że późno odpowiadam.Trzeba rozebrać lewą stronę deski,dostęp jest kiepski,ale daje się radę.Po zdjęciu elementów widać moduł,który trzeba odkręcić,jest a śrubach.Za modułem jest pionowo listwa z przekaźnikami,jeśli się nie mylę to ten od halogenów jest ostatni.Ja miałem przekaźniki z Note,ten który zastosowałem to był:https://allegro.pl/oferta/przekaznik-modul-nissan-note-e11-25230-79944-10726879271

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...