Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana skrzyni silnik YD22 2001 na jaką


multifan4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam uszkodzone łożyska mechanizmu różnicowego przez co ze skrzyni leci olej. Skrzynia wyje pod obciążeniem. Myślę o używanej. I tu pojawia się pytanie czy będzie pasować skrzynia od młodszego rocznika? Do którego rocznika nie było zmian i po czym poznać kupując wysyłkowo czy skrzynia będzie pasować?

Czy skrzynie od Almery N16 2.2 pasują zamiennie do Tino V10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, multifan4 napisał:

Witam

Mam uszkodzone łożyska mechanizmu różnicowego przez co ze skrzyni leci olej. Skrzynia wyje pod obciążeniem. Myślę o używanej. I tu pojawia się pytanie czy będzie pasować skrzynia od młodszego rocznika? Do którego rocznika nie było zmian i po czym poznać kupując wysyłkowo czy skrzynia będzie pasować?

Czy skrzynie od Almery N16 2.2 pasują zamiennie do Tino V10?

Może podasz jakiś Vin? Byłoby łatwiej znaleźć co tam masz pod machą. W zależności od rocznika były różne nr skrzyni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VSKTDAV10U0005282

Są do Tino 2.2 skrzynie 6 biegowe tylko czy będą pasować do tego silnika?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr. skrzyni wg Vin 320104U107

Dobrze byłoby sprawdzić u sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakupiłem skrzynię wraz z kompletnym silnikiem z osprzętem na lokalnym szrocie za 550 zł. Okazało się, że półoś też ma lekki luz i podciekała. Pozostaje tę ze szrotu rozebrać, wymienić łożyska i uszczelnić. Przynajmniej samochód nie będzie stał po demontażu skrzyni, tylko się zamontuje wyremontowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...