Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewane lusterka Juke , a raczej ich fabryczny brak ...


salikartur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie, że w swoich Jukach (produkowanych w UK) nie macie podgrzewanych lusterek ? :)  Panowie w salonach o tym nie mówią, a wręcz wprowadzają w błąd.

U mnie wersja UPPER lustra elektrycznie regulowane oraz składane i podgrzewania brak, co prawda nigdy w zimę nie miałem z tym problemu sprawa wyszła przypadkowo gdy wymieniałem szkiełko.

Tutaj oficjalne stanowisko Nissan :

"Thank you for your e-mail to Nissan regarding the Nissan Juke.
The Nissan Juke has been marketed in the UK without heated mirrors. We cannot retrospectively fit heated mirrors to the vehicles. We understand yourcomments regarding thisand have fed theseback to our design centre."
Bummer... we will miss them seriously.

Edytowane przez salikartur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie wiem, gdzie jest wyprodukowany mój, ale też rocznik 2015 i lusterka są jak najbardziej podgrzewane. Jeśli są pokryte szronem to po włączeniu ogrzewania tylnej szyby po chwili widać nawet kształt maty grzewczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, W moim Juku z 2010 roku nie było podgrzewanych luter ( podobnie jak w pierwszym poście). Podgrzewane pojawiły się albo w rp. 2011 koncówka albo w 2012 bo już w 2012 wymieniałem na podgrzewane kupując w serwisie wkłady luster z podgrzewaniem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 14:46, salikartur napisał:

Czy wiecie, że w swoich Jukach (produkowanych w UK) nie macie podgrzewanych lusterek ? :)  Panowie w salonach o tym nie mówią, a wręcz wprowadzają w błąd.

U mnie wersja UPPER lustra elektrycznie regulowane oraz składane i podgrzewania brak, co prawda nigdy w zimę nie miałem z tym problemu sprawa wyszła przypadkowo gdy wymieniałem szkiełko.

Tutaj oficjalne stanowisko Nissan :

"Thank you for your e-mail to Nissan regarding the Nissan Juke.
The Nissan Juke has been marketed in the UK without heated mirrors. We cannot retrospectively fit heated mirrors to the vehicles. We understand yourcomments regarding thisand have fed theseback to our design centre."
Bummer... we will miss them seriously.

 Sprzedawanych w UK, czy produkowanych w UK? 

Drobna i subtelna różnica. 

Mój rocznik 2018 (grudzień) rejestracja w 2019. Produkowany w UK na rynek polski, ma podgrzewane lusterka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacją, wyprodukowanych w UK. Mój egzemplarz jest z rynku Niemieckiego i niema podgrzewanych elektrycznie mimo, że wersja UPPER z el. regulacją i składaniem. Gdzieś przeczytałem, że miało wystarczyć ciepłe powietrze dostające się do wnętrza lusterka przez kanał, którym wchodzi wiązka elektryczna  i o dziwo również u mnie lód i szron znika po włączeniu ogrzewania, także nawet Ci co myślą, że mają mogą nie mieć ? 
Temat już znany, po czasie dokopałem się do tematu, a tutaj link do instrukcji wykonania samodzielnego od kolegi z forum https://forum.nissanklub.pl/applications/core/interface/file/attachment.php?id=42805

Edytowane przez salikartur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże wszystkie Juke były produkowane w UK poza wersjami usportowionymi , gdzieś kiedyś czytałem że tylko z początku produkcji nie miały podgrzewania mój był z 2013 i miał podgrzewane lusterka w wersji Tekna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli nie ma podgrzewanych lusterek , można łatwo wprowadzić modyfikację by można je ogrzewacz. 

Taka modyfikacja ,tylko dla osób które mają pojęcie jak się do tego zabrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.05.2021 o 09:35, leigimas napisał:

Był jakiś przycisk do grzania lusterek z uruchamiają się z tylna szyba?

Dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Gdyż zimno uderza znienacka pozwolę sobie wrócić do tematu po 2 latach skrobania lusterek :) 
Dokładał ktoś maty lub zmieniał wkłady ? chętnie zapoznam się z jakimś tutorialem, gdzie się wpinał, jak przeszedł wiązką ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...