Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nissan almera n16 2003 lift lusterko urwało mi sie pokrętło

Recommended Posts

Klinektv

Nissan almera n16 2003 lift lusterko urwało mi sie pokrętło  do ustawiania lusterka i mam pytanie czy jest koniecznosc kupna nowego lusterka czy można kupić sama wajchę?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• salikartur
      By salikartur
      Czy ktoś wie jak rozwiązane jest podgrzewanie lusterka w żukach ? Grzeje od strony silnika całość czy jest podpięcie na 2 piny ? w serwisówce zero na ten temat https://www.nicoclub.com/service-manual?fsm=Juke/2012/MIR.pdf    Jest możliwe abym miał elektrycznie regulowane i składane lustra bez podgrzewania ? nie widzę u siebie wiązki do podłączenia tych 2-ch pinów.
    • siroccogt
      By siroccogt
      Kupię silnik do Almera n16 lift. 
      qg18de benzyna.
      Województwo śląskie.
      Ewentualnie mógłbym sprzedać bude w b. dobrym stanie i z silnikiem do wymiany.

• dobrybart
      By dobrybart
      Halo Szanowni Wariaci:)
      Jestem tu nowy więc przede wszystkim chciałbym się przywitać. Przez ostatnie kilkanascie lat bylem szczerze zakochany w moim starym zardzewiałym Land Roverze Discovery. Przyszedł jednak moment kiedy tych Jego kaprysów miałem już w  dość i od kilku dni jestem posiadaczem r51 2005 y25d więc mogę się troszkę naprzykrzac pytaniami:) Wybaczcie proszę. Obiecuje w zamian za odpowiedzi opisywać to co zrobię, żeby kolejni szukający znaleźli odpowiedź. 
      Tło i pytanie (szukałem na forum ale nic nie ma)
      Poprzedni właściciel auta wymienił rozbite prawe lusterko boczne na używkę z allegro....ale brytyjska. Oznacza to, że lusterko otwiera się i zatrzymuje za daleko w prawo i kierowca nic nie widzi. To znaczy widzi co się dzieje na trawniku za chodnikiem ale nie co za nim. Nie da się ustawić zwierciadła tak, żeby To skorygować i żeby było git bo skorupa jest za bardzo odchylona.
      Czy jest jakiś patent, żeby takie lusterko brytyjskie przystosować do naszych aut? Coś przekręcić, zmienić, może wykorzystać mechanizm od oryginalnego lusterka (bo tylko skorupa się połamała...ale jak to podmienić)
      Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi...

• piotr_urwentowicz
      By piotr_urwentowicz
      Witajcie, mam pytanie do posiadaczy N16 odnośnie mocowania tarcz hamulcowych. Otóż przymierzam się do wymiany tylnych tarcz, klocków. Dokonałem oględzin dotychczasowych tarcz i zauważyłem, że nie są one w żaden sposób przykręcone, a są jedynie dociskane podczas przykręcania koła. Czy w waszych samochodach jest podobnie?.  Dodam, że nie mam żadnego bicia tarcz i innych objawów złego dokręcenia tarczy.
      Poniżej załączam zdjęcie tylnej prawej tarczy hamulcowej.

• Quadic
      By Quadic
      Witam,
      Przestał mi działać zamek centralny. O dziwo, o ile przednie drzwi mogę otworzyć kluczem to tylnych ani rusz. Ani klamką zewnętrzną ani wewnętrzną. Zdjąłem tylny boczek, odpiąłem siłownik ale nadal nie mogę ich otworzyć. Mało tam miejsca i nie bardzo wiadomo co należałoby nacisnąć lub pociągnąć? Dlaczego po odpięciu sterownika w przednich drzwiach i siłownika w tylnych nie ma możliwości otworzenia ich manualnie? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź - sugestię 
  • Create New...