Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Działa - Radio z Androidem i kamery 360 oryginał

wmaciek86

Recommended Posts

• 2 months later...

Zastanawiam się czy ten przycisk od zmiany widoku kamer który teraz się nie mieści działa ? I można go gdzieś zamontować ? 

A może jest nieco mniejsze radio działające z kamerami 360 bo nie znalazłem nic .. 

U mnie nie dziala ten przycisk. 

Dzięki za info . Czyli przedniej kamery nie włączymy?  To jednak nie jest w pełni 360 stopni obsługiwane  , niby jest ale nie do końca .. szkoda wolałbym odpuścić kamery w lusterkach a przód i tył mieć.. a linie skrętne działają?  

Przedniej samodzielnie nie da sie

• 2 weeks later...

Widziałem gdzieś filmik jak w radiu ktoś wybrał widok kamery i się mu przednia włączyła .. ale nie wiem czy to takie samo radio a filmiku znaleźć już nie mogę ech... 

MisilYE
W dniu 13.07.2021 o 23:54, scanik napisał:

Przedniej samodzielnie nie da sie

Są u chińczyka takie moduły, myślę że jest to do zrobieńia.

51 minut temu, MisilYE napisał:

Są u chińczyka takie moduły, myślę że jest to do zrobieńia.

Mógłbyś rzucić linka? Mi obsługuje Android 4 kamery ale przalcznik nie działa 

Tak chyba o ten filmik mi chodziło  dokładnie . może nie jest to idealnie ale zawsze coś , Tylko nie widać co to za radyjko jest bo link do niego nie działa ,

Edited by Dantes13
MisilYE
  • 5 months later...
Lucam99

Witam. Jaki mikrofon zewnętrzny polecasz? 

Do większości sprzętu sprzedawca daje mikrofony jeśli są przewidzian.e i chyba większość użytkowników jest z nich zadowolona

Podłączyłem radio, wszystko działa fajnie natomiast praktycznie nie znajduje żadnych stacji radiowych. Źle coś podłączyłem czy tak poprostu jest? 

Chyba wiem już o co chodzi, do tego niebieskiego przewodu we wtyczce antenowej należy podłączyć 12v tak? 

11 godzin temu, Lucam99 napisał:

Podłączyłem radio, wszystko działa fajnie natomiast praktycznie nie znajduje żadnych stacji radiowych. Źle coś podłączyłem czy tak poprostu jest? 

Chyba wiem już o co chodzi, do tego niebieskiego przewodu we wtyczce antenowej należy podłączyć 12v tak? 

Tak ,niebieski jest od wzmacniacza antenowego

43 minuty temu, MisilYE napisał:

Tak ,niebieski jest od wzmacniacza antenowego

Ok, ale niebieski podłączony jest do głównej kostki zasilającej junsuna. Mam ją obciąć i podać tam 12v?

Screenshot_20220115_223251_com.android.chrome_edit_334717190351008.jpg

MisilYE

Jak wychodzi z głównej  wiązki to powinno być już 12V na tym niebieskim , chyba że masz uszkodzony wzmacniacz w antenie .

Sprawdż miernikiem ten niebieski

Lucam99
16 minut temu, MisilYE napisał:

Jak wychodzi z głównej  wiązki to powinno być już 12V na tym niebieskim , chyba że masz uszkodzony wzmacniacz w antenie .

Sprawdż miernikiem ten niebieski

Sprawdzałem i na niebieskim przewodzie napięcie nie wychodzi z radia więc podałem je z czerwonego przewodu po zapłonie. Radio lepiej wyłapuje stacje jak delikatnie wysunę wtyczkę antenowa z radia