Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Almera n16 2005r

Recommended Posts

Buchekk

Witam, mam do was pytanie, a mianowicie posiadam Nissana Almere n16 1.5 2005r i zamierzał zakupić felgi oraz opony lecz czy nie będzie to kolidowało w pełnym skręcie itp.

Felga - ozstaw śrub:4x114.3Średnica:16″Szerokość:7″Odsadzenie ET:40Otwór centralny:74,1

opona - 205/45r16

Proszę o opinię!!

• 2 weeks later...

U siebie mam 205/45R17 ET40, centrujący: 70,1mm i nic nie ociera przy pełnym skręcie (nawet jak w aucie jedzie 5 osób - SEDAN)

będziesz potrzebował pierścienie centrujące bo piasta ma 66,1mm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• Mlody91
      By Mlody91
      Witam posiadam nissana od nie dawna, i tu moje pytanie (przeglądałem forum ale nie mogłem konkretu znaleźć) odnosnie zmiany radia albo podłączenie wzmacniacza i subwoofer do radia seryjnego, jakies wskazówki opinię? 
    • PikuN2
      By PikuN2
      Witam,

mam ogromny problem z moją almerą ( N16, 2003r, 1.5 ). Od jakiegoś miesiąca ma całkowity brak mocy, max 100km/h ( z górki ). Została wymieniona przepływomierz na nowy, dalej nic. Zostały wymienione świece, dalej nic. Został wymieniony pedał gazu, dalej nic.
      Katalizator został przeczyszczony, wszystkie przewody sprawdzone, pod komputerem też nic nie wykazało ale jednak nic to nie pomogło. Pytam dlatego bo mój mechanik powiedział mi że MOŻE to być rozrząd ale nie jest pewny na 100%, wydałem na przepływomierz 600 zł, na pedał gazu 60 zł, świece 100 zł, trochę pieniędzy poszło w błoto, dlatego pytam, bo jak mam wydać kolejne 1000 zł za rozrząd i okaże się że to nie jest to, to jak Boga kocham, idzie na żyletki.

Pozdrawiam i proszę Was o pomoc.
    • DerrickStorm
      By DerrickStorm
      Witam państwa,

Jestem nowym użytkownikiem forum. Przejrzałem istniejące już tematy w miarę możliwości, oraz użyłem opcji przeszukania forum po Tagach, jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, jedynie podobny temat dotyczący modelu n15.

Jestem właścicielem Nissana N16 i w tylną klapę (głównie pod tablicą rejestracyjną) wdała się potężna rdza (zauważyłem dopiero, gdy uszkodzeniu uległ jeden z uchwytów ramki tablicy). Postanowiłem więc poszukać nowej klapy, jednak natrafiłem na kilka podstawowych problemów. 

1. Czy klapa tylna do nissana n16 3drzwiowego będzie pasować do mojego 5drzwiowego?
      2. Czy klapa z modelu po liftingu (2004r) będzie pasować do modelu przed liftingiem (2000r u mnie). 

Dokonałem oględzin na oko, kształty lamp się niby zgadzają, jednak chciałbym zaczerpnąć wiedzy u kogoś z większym doświadczeniem w tych sprawach.
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Zbigniew
  • Create New...