Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

sprzedam Nissan Primera 1.6 benzyna P12 -fajne ale wymaga naprawy

Recommended Posts

Sla70

Witam serdecznie,

bardzo fajne pojemne auto, ale wymaga naprawy - opis:

Każdy kto zetknął się z Primerą, ten wie, że ten samochód ma duszę. Dzisiaj robi się auto na 5 lat i na szrot. Nissan Primera P12 kombi z 2006 roku, bezwypadkowy, oryginalny lakier, przebieg autentyczny 218 tys. km. Bardzo funkcjonalne i wygodne, ogromna przestrzeń bagażnika, po złożeniu siedzeń tylnych (2/3 + 1/3) umożliwia komfortowy nocleg dla 2 wysokich osób. Przy okazji ciemne szyby są genialne i zabezpieczają przed złodziejskim okiem. Genialne na wyjazd weekendowy na wędkowanie nawet dla dużej rodziny. Bardzo dobra widoczność z fotela kierowcy podnosi komfort i bezpieczną jazdę. Wygodne fotele i dużo miejsca zarówno dla pasażerów z przodu, jak i z tyłu.
Ogromne schowki. Auto służyło prawie wyłącznie na weekendowe wyjazdy rodzinne. Posiada wtyczkę prądową przy haku holowniczym (nie używane). W momencie sprowadzenia z Danii w 2013r. miało już kilka otarć na lakierze (nie ruszane) i dość mocno używany fotel kierowcy, ale siedzi się nadal komfortowo. Z racji przewożenia rodziny zainwestowałem w bezpieczeństwo i wymianę zużytych części mechanicznych, w tym m.in. kompletna wymiana tylnego mostu, remont skrzyni biegów (oryginalne nowe części japońskie).
Primera posiada aktualny przegląd techniczny do 24.10.2021r. i ubezpieczenie OC.
Niestety auto zaczęło pod koniec roku „brać olej” (bo posłuchałem mechanika, że warto przemyć silnik i jeszcze na tym wlanym jakimś oleju pojeździć). Uszczelki zaczęły przepuszczać olej. W konsekwencji bardzo mocno straciło moc i zapchało katalizator. Żałuję, ale z uwagi na tyle już poniesionych inwestycji (a nie znam się na mechanice kompletnie), decyduję się na sprzedaż w takim stanie, choć auto ma dopiero 218 tys.km.
Przed usterką było niezwykle ekonomiczne. Jeździłem ekonomicznie więc latem to spalanie było bliskie 5 litrów. Ponad 60-litrowy zbiornik paliwa zapewniał mi komfort podjeżdżania na stację rzadziej niż 1 raz w miesiącu. Klimatyzacja była używana niewiele, ale jest bardzo wydajna. Auto ma bardzo dobre opony zimowe. Auto jest schludne. Nie palono nigdy tytoniu. Fotele odświeżone. Kontakt telefoniczny w godzinach 10-19. Podejmę temat sprzedaży tylko z poważnie zainteresowanym.

Cena do negocjacji!

Auto1.jpg

Auto2.jpg

Auto3.jpg

Auto4.jpg

Auto5a.jpg

Auto5b.jpg

Auto6.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...