Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Szyberdach terrano


Recommended Posts

zgrabny

Witam serdecznie

Po długiej przerwie wróciłem do Terrano i poszukuję sprawnego szyberdachu. Ma moE ktoś na sprzedaż 😁😁

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Mam szyber (jeśli Cię nadal interesuje). Zakupiłem drugi z silniczkiem gdyż mój był zablokowany - tak mi zasugerował pan z warsztatu specjalizującego się w szyberdachach. Po moich osobistych weryfikacjach dokonanych podczas wymiany (całego szyberdachu) stwierdziłem iż mój problem tkwił w zatkanych odpływach a co się z tym wiąże zalaniu wodą i zjedzeniu przez rdzę dużej części korpusu silniczka - cały dach wraz z elementami konstrukcyjnymi jest O.K. Jeśli Cię interesuje to co posiadam, czyli cały zestaw minus silniczek to polecam.

Ja z kolei szukam metody udrożnienia odpływów, gdyż pomimo sprawnego dachu i jego umownej szczelności woda która się przedostaje pod uszczelki nie mając którędy spłynąć robi mi saunę w aucie po każdym konkretniejszym deszczu. Nie chcę już zaklejać taśmą klejącą całego dach, gdyż ten jest sprawny. Może znacie jakiś rzetelny warsztat w okolicach Warszawy który zna się na tych sprawach? Ten który mi polecił kupno całego drugiego dachu już zaliczyłem i nie chcę powtarzać ponownie błędów spowodowanych lipną diagnozą. Próbowałem udrożnić odpływy sam, ale bezskutecznie - pomimo iż posiadam dość sztywną linkę stalową, która mieści się od góry w otwory rurek odprowadzających, gdzieś na wysokości progów dwa odpływy są zablokowane i nie mając wiedzy gdzie wychodzą z podłogi nie potrafię się do nich dobrać.

Przepraszam że się tak bezczelnie podpiąłem do tematu ale nie widzę sensu w zakładaniu nowego. W sprawie dachu - jeśli Cię interesuje to się odzywaj.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...