Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail T32 przed liftem otwieranie bagażnika nogą


Pawgaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od samego początku jak kupiłem T32 Tekna brakowało mi otwierania bagażnika nogą. W momencie, gdy pojawił się lift funkcja ta zawitała do T32, ale niestety serwis powiedział, że nie da się tego domontować do mojej wersji (czego ja się spodziewałem po serwisie). Ostatnio jednak natknąłem się na kilka modułów:
https://a.aliexpress.com/_ux3tqJ
https://a.aliexpress.com/_uxK1Wn

Moduły różnią się między sobą przede wszystkim podłączeniem - pierwszy podłącza się jednym przewodem do wiązki przycisku, drugi dwoma, osobno do przycisku zewnetrznego i do wewnętrznego (przycisk wewnętrzny przy kierownicy jest dwufunkcyjny, a te w klapie jedno funkcyjne). Pytanie czy ktoś takie cudo podłączał? Skłaniam się ku wersji drugiej ze względu na to że teoretycznie wiem gdzie podłączyć te przewody, ale niestety niezbyt wiem jak delikatnie poprowadzić je od klapy do dołu bagażnika - czy ktoś prowadził już tak przewody i mógłby coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby działało lepiej niż fabryczne, które ogólnie mówiąc ma humory i głupio machać nogą na parkingu jak ludzie patrzą. I zwykle jak potrzebujesz ma cie w poważaniu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłem, bo czekam czy ktoś może podpowie cokolwiek. Choćby to jak zdejmować tapicerkę od strony bagażnika - wtedy zestaw z dwoma przewodami sterującymi zamontuję pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...