Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

2.0dci - analiza komputerowa błędu P2A00 - dane ze skanowania X-trail T31, Qashqai J10, J11

Recommended Posts

KrzysztofH

Czy ktoś potrafi przeanalizować te dane pod kątem błędu sondy lambda P2A00? Skasowałem wszystkie błędy które widać i powraca mi tylko P2A00
Błąd po wymianie sondy u mnie powrocil więc gdzieś musi być inna usterka.
 1. Które dane to wtryski? Korekty są ok? Te z opisem INJ 1,2,3,4? A te następne INJ to co to jest?
2. Przepływ powietrza w normie? Podawane jest chyba w dwóch miejscach w dwóch jednostkach 7,69g/s i 41kg/h - dobrze patrzę? To te wartości?
3. Ciśnienie paliwa jest ok?
4. A/F SEN1 - 1.99 to jest wskazanie z tej sondy? Nie zmienia się, a chyba powinno od 0 do 1.99?

Silnik 2.0dci X-trail T31, Qashqai J10, J11 
Nie chcę wymieniać wszystkiego po kolei tylko zdiagnozować jeśli coś się dzieje źle, bo boje się że jak będę z tym jeździł to zapcham DPF.

Mój mechanik się poddał. Dobry chłop, ale typowy wymieniacz który nie potrafi zdiagnozować problemu.

(Nie mogę dodać zdjęć więc załączam pdfa)

Untitled.pdf

Edited by KrzysztofH
więcej detali
  • KrzysztofH changed the title to 2.0dci - analiza komputerowa błędu P2A00 - dane ze skanowania X-trail T31, Qashqai J10, J11
  • 2 weeks later...
KrzysztofH
Posted (edited)

Nadal nic.

Edited by KrzysztofH
Prawdopodobnie co innego jest usterka