Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio Junsun - pytania przed zakupem


mcraczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, krzysztof118 napisał:

pytanie czy instalowałeś tą aktualizacje ?? udało się ??

Tak, wszystko śmiga. Mam. Wersje 4GB i GSM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje 2GB 32GB wifi ,teraz ściągnełem ale coś nie moge rozpakować ,mógł byś wrzucić ten plik już gotowy do zainstalowania ?? ewentualnie jak nie da rady na forum to mógłbym podać email ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, krzysztof118 napisał:

ja mam wersje 2GB 32GB wifi ,teraz ściągnełem ale coś nie moge rozpakować ,mógł byś wrzucić ten plik już gotowy do zainstalowania ?? ewentualnie jak nie da rady na forum to mógłbym podać email ??

To ma z 1GB albo więcej nie da sie tego przesłać na maila. Ściągnij i daj rozpakuj na pulpit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dopytam czy to te dwa pliki mają być na pendrive ??? i jeśli tak to jakie czynnoiśći w radiu zrobić po włożeniu pendrive ? i drugie pytanie czy to się nada do v1 bez proScreenshot_2021-09-12-22-22-07-62.thumb.jpg.504dbe6b309590801d74be1671e3f349.jpg

Edytowane przez krzysztof118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krzysztof118 napisał:

jeszcze dopytam czy to te dwa pliki mają być na pendrive ??? i jeśli tak to jakie czynnoiśći w radiu zrobić po włożeniu pendrive ? i drugie pytanie czy to się nada do v1 bez proScreenshot_2021-09-12-22-22-07-62.thumb.jpg.504dbe6b309590801d74be1671e3f349.jpg

Maja być dwa, masz to wszystko widać dokładnie na filmie do którego tez link wysłałem. Do jakiej wersji się nada to pytaj Chińczyka. Ja nie wnikałem, mi dziala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że pisze do chińczyka i nikt nie odpisuje ,nie wiem czy pod dobry adres?? ,znalazłem takie coś e-mail wsparcia  Junsun: junsun888@163.com ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 12:31, krzysztof118 napisał:

ja mam wersje 2GB 32GB wifi ,teraz ściągnełem ale coś nie moge rozpakować ,mógł byś wrzucić ten plik już gotowy do zainstalowania ?? ewentualnie jak nie da rady na forum to mógłbym podać email ??

Też mam wersję 2/32 ściągnąłem rozpakowałem (np.win-zip lub 7zip) na kartę pamięci (lub pendriwie) podłączasz pod USB w radio odpalasz radio najlepiej przy włączonym aucie (musisz poczekać chwilę, aż radio zaskoczy) zapyta się o aktualizację klikasz ok i leci. Trochę to potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie wersje i nie wiem której użyć ,kolega Scanik podał link z  i instrukcją ale on ma wersje V1 pro a drugą ściagnełem z jakiegoś forum zaraz wyśle oba 

IMG20210913194103.jpg

IMG20210913194044.jpg

a ty JacekeR jaką użyłeś jak byś mógł link podrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd radia już zmieniony ,bez pendrive tylko wysłałem im kod qr radia ,oni przygotowali aktulizacje ,wystarczyło się połączyć z internetem i zrobił aktualizacje do junsun 3,0 online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Zamontowałem radio jansun z softem 3.0 , przy pierwszym uruchomieniu zaraz po logo android 10 radio zaczęło głośno grać muzykę która była wgrana, po przejechaniu kilku kilometrów i wyłączeniu i włączeniu radia, zablokował się panel dotykowy, nie działa nic oprócz radia FM i sterowania z kierownicy,  czy można jakoś przywrócić radio do ustawień fabrycznych czy reklamować u sprzedawcy ?? Pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam pytanie kupiłem radio junsun V1 wszystko było ok ale od jakiegoś czasu telefon (bluetooth) nie widzi radia i radio telefonu ,sprawdzane na paru smartfonach także coś z radiem ,pytanie czy ktoś miał podobny problem albo wie jak rozwiązać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! mam radio Junsun, podłączyłem do niego przednią nieoryginalna kamerę parkowania. W ustawieniach fabrycznych ustawiłem ikonę od kamery na pulpicie i wszystko działa. Chciałbym jednak uzyskać możliwość wywołania w pierwszej kolejności przedniej kamery po wciśnięciu przycisku source na kierownicy. Czy ktoś z posiadaczy tego radia wie czy istnieje taka możliwość i jak to ustawić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 26.04.2021 o 19:07, Adamsky napisał:

Witam Kolego,

Zakupiłem ten sam model radia wersję 4G z WIFI. Radio zamontowałem i uruchomiłem. Pozostaje mi jeszcze montaż kamery cofania.  No ale po kolei. Radio się wpina w oryginalny przewód przez przejściówkę którą producent dostarcza. Ważne aby dobrze wtyczkę wpiąć. Bo jak nie jest do końca wpięta to może nie być jakiegoś styku. Tak miałem u siebie. Myślałem że radio jest uszkodzone bo były słyszalne trzaski w głośnikach. Jakby przesterowanie powyżej ustawienia gałki od wzmocnienia. Ale na szczęście to tylko nie dociśnięta wtyczka. W paczce otrzymujemy też plastikowy panel montażowy który na górze nie do końca jest dopasowany. Jest szpara około 2-3mm. Nie widać bo to jest na wysokości szyby. Do montażu kamery brakuje podstawki aby estetycznie zamontować w lampie podświetlenia tablicy. Znalazłem w internecie, ale brak stocku. https://sklephadron.pl/do-nissana/1182-podstawka-do-kamery-cofania-noxon-nissan-qashqai-x-trali-ech-23n3.html . Jestem jeszcze przeprowadzeniem przewodów przez podsufitkę. Muszę wyczaić jak ją się ściąga bez jej uszkodzenia. Co do radia. Jestem mile zaskoczony radyjkiem. Bardzo fajny multimedialny kombajn. DSP ma spore możliwości. Jak mi się uda to podeślę kilka fotek.

Możesz podać model albo link do allegro bo chce kupić. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam koledzy, przyglądając się tematowi radia junsun widzę że za dużo merytorycznych spraw nie ma, ja zakupiłem radio nie z aliexpres tylko od Chińczyka przedstawiciela firmy junsun na allegro,  2 takie radia:  Radio samochodowe JUNSUN V1C B 2 + 32 GB Qashqai J10 9" długo rozmawiałem na czacie z chińczykiem zanim zakupiłem pierwsze. Dałem za nie 575 zł. O co mi chodziło żeby było w 100% kompatybilne ze wszystkim i tak też się stało jest to wersja B 2, czyli wszystko pasuje do Qashqaia j10 zamiast radia firmowego z nawigacją  i kamerą cofania. Dostałem wszystkie kable tylko podpiąć i wszystko działa> Kierownica działa, oryginalna kamera cofania działa. Google mapa działa dobrze jak na 2 GB ramu. Co można zarzucić to jedynie tuner radiowy jest do d..y, (krzaczą stacje radiowe) jak wyjadę w trasę, i nie dostraja się do danej stacji po trasie. Radio jest na android 11. Poza tym nie jest złe. Po zakupie drugiego radia dla kolegi wydębiłem od chńczyka darmowy kod do zmiany widgetów jest ich w aplikacji z tego radia setki. Jak będą jakieś pytania chętnie odpowiem oczywiście jak będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która wersję wybrać do j10 przed.lift, czy w każdym działa nawi google? Sorki za.paytania laika, ale nigdy nie miałem takiego urządzenia w aucie.  I o co chodzi z android auto i car Play, w.opisach jest że coś trzeba dokupić. Wersja wifi 2/32 będzie ok, czy z czegoś mocno będzie wykastrowana? Na kamerce mi nie zależy. Z góry dzięki za odp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ali express.Junsun 4G (2GB 32GB) Tyb B pasuje do nissana qashqai j10 2011r tekna dci.
Wszystki poslane wiaski kabelkow pasowaly bez problemow.
Audio System bose wystarczylo polaczyc dwa kabelki razem.Kamerke cofania
wystarczylo zmienic w ustawieniach junstun bez wymiany na nowa.

20230419_132129.jpg

20230419_132335.jpg

20230422_172454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Przymierzam sie do zakupu i mam kilka pytań, mam QQ J10 4x4 dCi z 2007 roku bez Bose i kamery cofania, mam takie radio, chciałbym żeby radio miało nawigacje, obsugiwało połączenia tak jak do tej pory i żeby działało to płynnie. Zgodnie z tematem widzę, że muszę wybrać minimum 4GB ramu, czy jest to wystarczające? Rozumiem, że jeśli nie mam nawigacji i Bose to wybieram wersję A? Proszę o informację, czy mikrofon wbudowany w lusterko będzie działał bez problemu czy będzie jakiś nowy? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Chyba, że jest coś lepszego w podobnej cenie co działa lepiej. Czy wersja https://pl.aliexpress.com/item/1005003481754407.html?spm=a2g0s.imconversation.0.0.722b3e5f05hyVJ&algo_pvid=cc991138-b258-4d78-9c37-3481420d085b&al 4/64 obsługuje sterowanie głosowe? 

A4436c35c52ff4fbabbc502b4c40021e5u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz wybrać wersję A. Warto wziąć przynajmniej 4GB Ram, ja posiadam 2 i działa to powiedziałbym poprawnie. Niestety nie ma możliwości korzystania z wbudowanego mikrofonu, do radia będzie dołączony osobny (niestety już nie tak dobry. Weź model z 4G, na Allegro kupisz jakiś starter z 40GB+ na rok czasu, wtedy masz nawigację czy radio internetowe/youtube/spotify bez potrzeby podłączania telefonu z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam problem z radiem nie pamięta ustawień po wyłączeniu stacyjki to znaczy zapisane stacje radiowe, ustawienia korektora resetują się po wyłączeniu radia ! Czy jest wstanie ktoś mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...