Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Interfejs diagnostyczny dla naszych primerek


czarek8628
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, od jakiegos czasu borykam sie z diagnozowaniem swojej primerki, tak jak pewnie wielu z was szukalem magicznego srodka na te problemu i sie udalo po ciezkich probach i godzinach przed komputerem. Jestem wlasnie w kontakcie z rosyjskim sprzedawca interfejsu N3LINE, jesli wszystko dopne to bede zamawial dla siebie, jest dostepnych tylko 16 sztuk tego kabla wiec kilku z nas moglo by go posiadac, najgorszym jest to ze czas oczekiwania jest dosc dlugi i cena to okolo 400 zlotych za kabel plus przesylka. wstawiam link abyscie zobaczyli o co dokladnie chodzi i jak to dziala. gdyby ktos chcial to zapraszam do kontaktu. czekam rowniez na specjalny modul do wymiany radia na android i zachowanie sterowanie tym radiem z kierownicy w naszych p12. dolaczam filmik jak to dziala 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie ja już jestem po montażu modułów do primery i działa w pełni sprawnie dołączam do tego film którego jestem autorem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jeśli można to byłbym zainteresowany zakupem takiego modułu do swojej primery :)? Jaka cena ?. Ja mam primere p12, w kierownicy jest przycisk ze słuchawką, w podsufitce mikrofon. Czy po montażu takiego zestawu z radiem 2din będzie też działać zestaw głośnomówiący ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki tak defacto nie zmieniają nic tylko przekazują obraz na radio android więc wszystkie dotychczasowe rzeczy będą działać. jedynie czego się pozbędziesz to drugiego wyświetlacza jak będziesz mieć radio android 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, koszt takich płytek to 300 złotych i czekam 2 miesiące niestety, miesiąc około czas wyrobienia i 1 miesiąc czas przesyłki. Będę potrzebował dane jakie auto i który rok produkcji. Bo jest opcja plug and play lub wlutowanie kabelków, ewentualnie zadzwoń teraz do mnie to ci wytłumaczę co i jak. 538645653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie będę składał zamówienie im więcej ludzi tym tańsza przesyłka.

Nasz elektronik zrobił obecnie postęp i zamiast dwóch płytek zmieścił wszystko na jednej więc jest 2w1 koszt modułu 65$ plus wysyłka 21$ ale jak będzie nas więcej to przesyłka wyjdzie dużo mniej proszę się wpisywać w komentarzach kto jest chętny. Odpisze w PW warunki wpłat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powyżej masz filmik ruska i kolegi z forum który to zainstalował, więc nierozumiem pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski działają jak w oryginale wszystko a pozatym masz możliwość przycisków zakodowania na androidzie pod inne funkcje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2021 o 17:52, Devil1986 napisał:

Płytki tak defacto nie zmieniają nic tylko przekazują obraz na radio android więc wszystkie dotychczasowe rzeczy będą działać. jedynie czego się pozbędziesz to drugiego wyświetlacza jak będziesz mieć radio android 

 

W dniu 29.05.2021 o 18:42, Devil1986 napisał:

Witajcie ja już jestem po montażu modułów do primery i działa w pełni sprawnie dołączam do tego film którego jestem autorem 

 

Witam czy jest możliwy telefoniczny kontakt do Pana , chodzi o samochód Nissan primera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Jestem zainteresowany tą przeróbką dla Primerki.

Moja Primka to 20i 16v B+LPG rocznik 2002 w kombi

 

Jaromkoz - NP WP12 2,0i B+LPG

Edytowane przez Jaromkoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ogólnie problem z nimi jest taki że trzeba je zamawiać w Rosji a nie zawsze je mają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michal95 napisał:

Witam, czy interfejs n3line jest jeszcze dostępny? 

Pozdrawiam

Cześć, tak jest dostępna nowsza wersja 1.9 i nieco droższa. Można ją zamówić na stronie producenta n3line.net . Ja mam i sobie chwalę, robi kawał dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

 

witam jestem zainteresowany tymi płytkami 

 

W dniu 28.04.2021 o 12:29, czarek8628 napisał:

Wita, od jakiegos czasu borykam sie z diagnozowaniem swojej primerki, tak jak pewnie wielu z was szukalem magicznego srodka na te problemu i sie udalo po ciezkich probach i godzinach przed komputerem. Jestem wlasnie w kontakcie z rosyjskim sprzedawca interfejsu N3LINE, jesli wszystko dopne to bede zamawial dla siebie, jest dostepnych tylko 16 sztuk tego kabla wiec kilku z nas moglo by go posiadac, najgorszym jest to ze czas oczekiwania jest dosc dlugi i cena to okolo 400 zlotych za kabel plus przesylka. wstawiam link abyscie zobaczyli o co dokladnie chodzi i jak to dziala. gdyby ktos chcial to zapraszam do kontaktu. czekam rowniez na specjalny modul do wymiany radia na android i zachowanie sterowanie tym radiem z kierownicy w naszych p12. dolaczam filmik jak to dziala 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie jest możliwość ściągnięcia modułów koszt modułów to obecnie 100$ plus wysyłka 30$ dzieląca się na ilość modułów, więc im więcej tym taniej obecnie mam zamówienie na 4 komplety. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam do złożenia zamówienia poprzez PW. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...