Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Note E11 - elektrycznie skladane lusterka


rafigrafen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, posiadam u siebie elektrycznie skladane lusterka z przyciskiem 3-pozycyjnym. Bylem pewien, ze po ustawieniu przycisku na srodkowej pozycji lusterka beda skladaly sie automatycznie po zamknieciu samochodu, ale tak nie jest. W takim razie do czego sluzy srodkowa pozycja? W instrukcji obslugi nie ma nic napisane na ten temat. Dodam, ze posiadam system bezkluczykowy.

Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Składanie

0. Środek NIC

2. Rozkładanie.

Nic więcej, w Notku tam gdzie jest coś automatyczne jest napis AUTOMAT

2 godziny temu, MisilYE napisał:

Do automatycznego składania lusterek potrzebny jest zapewne moduł .

Skoro ma składane to widocznie ma i moduł.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qaśka  j10 też ma elektrycznie składane lusterka ale bez modułu automatycznie się nie składają 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

To slabo, ze zrobili pozycje, ktora nie sluzy do niczego... 

Bede musial zakupic modul i sprobuje (o ile oryginalny przelacznik ma wyprowadzone styki na srodkowa pozycje) podlaczyc tak, zeby po ustawieniu na srodku dzialal modul i skladal lusterka automatycznie. 

Z drugiej strony, poniewaz w instrukcji obslugi jest o tym wzmianka, widzial ktos, albo ma / mial Note ze spryskiwaczami przednich reflektorow? Szukalem, szukalem i znalezc zadnego zdjecia Nota z tym wyposazeniem nie moge... Tak samo szyberdach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na przycisku pisze OPEN - CLOSE.......nic więcej. Nie ma AUTO.

Ustawienie na środek jest neutralne, nic nie działa.

http://prntscr.com/12e1mwb

To nie QQ, nie ten standard. Ale wersja TEKNA na tamte czasy była nieźle wyposażona. Dużo aut nowych nie ma i nie będzie miało tego co Notek Tekna.

 Możesz założyć moduł uniwersalny. Ja na takie rozwiązanie nie narzekam, składam i rozkładam kiedy chcę i nie ma problemu.

Edytowane przez M@reS
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale moze przycisk ma fizycznie wyprowadzenie, tylko jest do niczego nie podlaczone...

Nie rozumiem dlaczego nie ten standard? Przeciez w instrukcji obslugi JEST NAPISANE, ze SA wersje ze spryskiwaczami przednich reflektorow... mam instrukcje do Nota, nie do QQ :)

Moja wersja to wersja Tekna, mam praktycznie full opcje poza tymi spryskiwaczami reflektorow...

 

EDIT:

Znalazlem cos takiego, ale raczej styki ma takie same jak standardowy... oczywiscie nie twierdze, ze przycisk zastapi mi modul...

Auto-folding-mirror_1.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Edytowane przez rafigrafen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeden jedyny! :)

Interesuje sie tematem, poniewaz chcialem dolozyc te spryskiwacze do siebie, zaraz zapytacie "dlaczego?"... otoz, jestem i zawsze bylem maniakiem dobrego oswietlenia w samochodzie, ale z racji, ze nienawidze "wies tuningu" wszystko musi zrobione byc z gracja... chcialbym w reflektory wstawic soczewke D2S i zarniki ksenonowe. Bedzie to wygladalo jak original. Jak wiadomo ksenony musza posiadac spryskiwacze (stad zainteresowanie) i samopoziomowanie (to da sie zaadoptowac z innego samochodu). Pominmy kwestie homologacji, mieszkam w Londynie, nie jedne wynalazki jezdza tu po drodze, a ja nie chce wstawic chinskich ksenonow w miejsce H4, tylko zrobic to z glowa, zeby dobrze swiecic dla siebie, a nie po oczach innym...

EDIT:

Zapewne do spryskow potrzebny jest jakis modul, zeby zalaczal je gdy wlaczone sa swiatla mijania oraz co ktores uzycie spryskow szyby, wiecie gdzie on sie znajduje? Jak jest podlaczony? Czy da sie go kupic...?

Edytowane przez rafigrafen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj o tą homologacje bo z tego co wiem Driver and Vehicle Licensing Agency nie chce rejestrować jak coś wychwycą na przeglądzie. Wystarczy dziwna żarówka a odpada. Jak Notek nie ma soczewek to musisz przedstawić dobrą homologację.  Jak zobaczy nawet kable "samoróbki" też odrzucają. Ja jestem z Tombridge i też rejestrowałem Notka z europy. Sprawdzał jak oszalały ponad godzinę czy coś nie jest przerabiane.

A to że potem jeżdżą z różnymi tuningami to fakt, ale w razie kontroli pożucają taki pojazd bo koszt mandatów jest większy niż pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moj Note jest zarejestrowany, pochodzi z Wysp i jezdzi na Wyspach.... nie jest z kontynentu...

Mysle, ze nie bedzie z tym najmniejszego problemu, szczegolnie, ze jak napisalem, bedzie wszystko zrobione zgodnie ze sztuka, a NIE chinski xenon na H4...

Edytowane przez rafigrafen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...