Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupię silnik VQ40DE


Kauzer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kompletnego silnika 4.0 v6. Kod oczywiście VQ40DE. Wersja USA. Pacjent R51 z 2006. Mój stary silnik się zatarł. Jak macie info to dzwońcie lub piszcie. 

 

tel: 500 254 273

email: synopticon@icloud.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnością tego silnika jest problem w PL, ponadto nawet jak kupisz uzywkę to kupisz kota w worku. Wiem że remont jest drogi ale przynajmniej będziesz wiedział co masz no i masz gwarancje. Jestem po kapitalnym remoncie vq40de. Mogę pomoc w organizacji części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnych zwłok na palecie! W takiej opcji naiwny kupujący kończy praktycznie zawsze, z dwoma zjebanymi silnikami! Tylko remont! Chyba że opcja z kupnem silnika, który siedzi jeszcze w budzie i można sprawdzić jak pracuje i pomierzyć to i owo... Powodzenia!

Może taka opcja z wymianą i gwarancją:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-4-0-silnik-wymiana-gwarancja-ID6AvB4Q.html?

 

Edytowane przez kubeko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-4-0-silnik-wymiana-gwarancja-ID6AvB4Q.html?

U tego sprzedawcy kupiłem blok zatulejowany na nominał /2500 zł/. Polecam dobrze zrobiony. A z resztą gratów tak jak napisał kol. Apslk wspomożemy Cię swoją wiedzą żebyś nie musiał wyważać otwartych już drzwi. Taki remont na nominale gwarantuje Ci długą eksploatację.

W jakiej kondycji jest wał korbowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 12:51, apsik napisał:

Z dostępnością tego silnika jest problem w PL, ponadto nawet jak kupisz uzywkę to kupisz kota w worku. Wiem że remont jest drogi ale przynajmniej będziesz wiedział co masz no i masz gwarancje. Jestem po kapitalnym remoncie vq40de. Mogę pomoc w organizacji części.

Dzięki kolego! Po weekendzie ogarnę spis od mechanika i dam znać na forum. Sorry, że tak późno piszę, ale robota mnie docisnęły do bandy.

W dniu 28.05.2021 o 13:00, kubeko napisał:

Nie polecam żadnych zwłok na palecie! W takiej opcji naiwny kupujący kończy praktycznie zawsze, z dwoma zjebanymi silnikami! Tylko remont! Chyba że opcja z kupnem silnika, który siedzi jeszcze w budzie i można sprawdzić jak pracuje i pomierzyć to i owo... Powodzenia!

Może taka opcja z wymianą i gwarancją:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-pathfinder-4-0-silnik-wymiana-gwarancja-ID6AvB4Q.html?

 

Byłem, dzwoniłem, ustawiłem się w kolejce. Ogłoszenie nie jest aktualne. Jestem chyba 4 w kolejce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...