Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Murano Z50 wymiana wyświetlacza USA na EU

Recommended Posts

alphard32

Cześć

Posiadam Nissana Murano Z50 2003 rok wersję USA. Chciałem zmienić temperatury ze stopni Fahrenheita na stopnie Celcjusze i z mil na km. Niestety w mojej wersji podobno nie jest to możliwe 🤷‍♂️ Moje pytanie czy jest np. możliwość zmiany wyświetlacza pomarańczowego na kolorowy, czy zmieni to opcje wyświetlania? Czy to kwestia oprogramowania/komputera? 

received_520061359420861.jpg

bubuss

Trudno powiedzieć nie wiadomo czy nie trzeba zmieniać jakiegoś kompa modułu komfortu czy innego. Ale jest u nas na forum chłopak co w nowszej wersji zrobiół cuda z autem może do niego warto się odezwać akub.S83

alphard32
8 godzin temu, bubuss napisał:

Trudno powiedzieć nie wiadomo czy nie trzeba zmieniać jakiegoś kompa modułu komfortu czy innego. Ale jest u nas na forum chłopak co w nowszej wersji zrobiół cuda z autem może do niego warto się odezwać akub.S83

Dzięki za odpowiedź odezwałem się do kolegi z forum 😃 Mam nadzieję że jakoś uda się znaleźć rozwiązanie. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• gizmos69
      By gizmos69
      Czy da rade założyć silnik vq35 z murano z52 do murano z50 ? Kupiłem przez przypadek silnik z 2017 do nissana z 2005. Blok pasuje, tylko co ze sterowaniem rozrządu? Przekładać głowice i łańcuch z obudową?
    • Xxslawoxx18xX
      By Xxslawoxx18xX
      Witam. Pytanko mam czy można w jakiś sposób pozbyć się funkcji wyświetlania błędów na wyświetlaczu? Konkretnie chodzi mi o to, żeby po odpaleniu auta i podczas jazdy nie wyświetlała mi się litania błędów np. ABS , poduszka itd. są to błędy permanentne, których nie da się usunąć bez wymiany sterownika A on kosztuje krocie. Jakieś porady jak to zrobić? Może jakiś kabelek trzeba gdzieś dołączyć, lub przelutować? Auto to Primera WP12 1.8 benzyna 2007 r.
    • Jakub371
      By Jakub371
      Witam wszystkich
      Od niedawna posiadam Murano z50. Wersja europejska z navi. 
      Czy jest możliwość ustawienia zamiast nawigacji aktualnego spalania bądź innych informacji o samochodzie?

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam 
    • Jakub.S83
      By Jakub.S83
      Czy Ktoś z Was przerabiał albo ma wiedzę w temacie czy da się zamienić wyświetlacz navi w Nissanie Murano Z51 na wyświetlacz dotykowy? 
      W moim Murano jest wyświetlacz kolorowy ale niestety w dwóch pierwszych rocznikach nie był on dotykowy.
      Zastanawiam się czy da się go wymienić zwiększając funkcjonalność   
    • Sinnx
      By Sinnx
      Witam serdecznie
      Przestał dzialac mi wyświetlacz, posiadam ten zwykły, ciekawi mnie czy moglbym go wymienić na ten kolorowy, czy wtyczka by pasowala itd. Wiem ze taka wymiana laczy się z wymiana calego panelu sterowania klimatyzacją, zastanawia mnie tylko czy byloby to mozliwe. Wiem ze w primerze cos takiego zrobił jeden kolega z forum. A no i nie interesuje mnie ten ekran z gps tylko zwykly kolorowy 
      Pozdrawiam :)
  • Create New...