Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] woda w aucie !!!


Gość marmor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się - primerka mi przecieka !!!

:cry: Cały dzień lało, kałuże po kostki i pod chodniczkiem na miejscu kierwcy mam wodę.

Przed zimą spód był sprawdzany i konserwowany, było wszystko ok.

Czy ktoś miał podobny problem (podkreślam - woda tylko na miejscu kierowcy), ewentualnie czy są jeszcze jakieś newralgiczne miejsca, którymi może wpływać woda ?

Chcę się najpierw zapytać, zanim zacznę rujnować mój samochodzik ! ](*,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na pewno nie jest to woda z butów ! Jest jej zbyt dużo, a poza tym przed wyjazdem było sucho (wysypywałem piasek z dywaników) a po powrocie miałem przesiąkniętą wykładzinę. Niestety i jezdnia była mokra i mocno padało, więc nie wiem co było przyczyną.

 

Kanały odprowadzające wodę również wezmę pod uwagę - a czy ktoś wie, gdzie one się znajdują w primerce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z kolei byla woda po stronie pasazera z przodu,jak sie okazalo przy wymianie szyby,na okolo rdza zjadala wszystko i woda mi sciakala do srodka :( ale teraz jest spokoj :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie bylo to samo ale od strony pasazera, zdjalem wycieraczki i plastikowa atrapke pod szyba, uszczelnilem dokladnie wszystkie otwory silikonem jak rowniez uszczelniona zostala atrapka przyklejajac ja do szyby, wszystko silikonem bezbarwnym, na razie jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mam mokrą podsufitkę i cieknie/ kapie woda ze światełka u góry w suficie... i nie wiem czy to wina szyberdachu, czy jest nieszczelnośc przy szybie... Nie wiem jak było wcześniej. Szyba była wklejana, nowa, starą cieszyłem się tydzień po sprowadzeniu auta, dostała lustekiem zewnętrznym urwanym z octavi przez lagunę... sprawcy nie złapano, a woda teraz cieknie...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...