Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] woda w aucie !!!

Guest marmor
 Share

Recommended Posts

No i stało się - primerka mi przecieka !!!

:cry: Cały dzień lało, kałuże po kostki i pod chodniczkiem na miejscu kierwcy mam wodę.

Przed zimą spód był sprawdzany i konserwowany, było wszystko ok.

Czy ktoś miał podobny problem (podkreślam - woda tylko na miejscu kierowcy), ewentualnie czy są jeszcze jakieś newralgiczne miejsca, którymi może wpływać woda ?

Chcę się najpierw zapytać, zanim zacznę rujnować mój samochodzik ! ](*,)

Guest Dżodżo

A jeszcze sie spytam to duzo tej wody bylo?????Moze poprostu snieg na budach wniosles do srodka i Ci sie rozpuscil i stad ta woda.

POZDRAWIAM.....

Niestety na pewno nie jest to woda z butów ! Jest jej zbyt dużo, a poza tym przed wyjazdem było sucho (wysypywałem piasek z dywaników) a po powrocie miałem przesiąkniętą wykładzinę. Niestety i jezdnia była mokra i mocno padało, więc nie wiem co było przyczyną.

Kanały odprowadzające wodę również wezmę pod uwagę - a czy ktoś wie, gdzie one się znajdują w primerce ?

u mnie z kolei byla woda po stronie pasazera z przodu,jak sie okazalo przy wymianie szyby,na okolo rdza zjadala wszystko i woda mi sciakala do srodka :( ale teraz jest spokoj :D

pozdrawiam

• 4 weeks later...
Guest Kasześ

u mnie bylo to samo ale od strony pasazera, zdjalem wycieraczki i plastikowa atrapke pod szyba, uszczelnilem dokladnie wszystkie otwory silikonem jak rowniez uszczelniona zostala atrapka przyklejajac ja do szyby, wszystko silikonem bezbarwnym, na razie jest OK

Guest darecki

Ja zawsze mam mokrą podsufitkę i cieknie/ kapie woda ze światełka u góry w suficie... i nie wiem czy to wina szyberdachu, czy jest nieszczelnośc przy szybie... Nie wiem jak było wcześniej. Szyba była wklejana, nowa, starą cieszyłem się tydzień po sprowadzeniu auta, dostała lustekiem zewnętrznym urwanym z octavi przez lagunę... sprawcy nie złapano, a woda teraz cieknie...

pzdr