Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy full fed


Gregory3991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, montował ktoś może do micry lampy przednie full led zamiast zwykłych które mają LED tylko jako dzienne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt, na pewno do zrobienia przejściówka. Full ledy mają chyba podpięcie z jednej kostki, a zwykłe mają chyba większość z jednej kostki, plus mijania osobno. Obie mają silniczki z osobnej kostki. Może poza zrobieniem przejściówki nie trzeba by było robić zbiegów jak Jacko przy wymianie na ledy w qq. Zauważyłem, że w micrze w zwykłych lampach dzienne przygasają przy wrzuceniu kierunkowskazu, nie wiem jak wyglądają dzienne w lampie full led, ale jeśli też przygasają przy wrzuceniu kierunku jak w zwykłych to pewnie moduł IPDM steruje nimi w identyczny sposób czyli poszczególne sygnały lecą z tych samych kabli. Mogę pomóc, ale najpierw bym musiał widzieć jak dokładnie wyglądają kostki w obu lampach. Jeśli są to te same typy co w qq i pulsarze to można to zamówić na aliexpress kostki z pinami, a kable do tego można z dowolnej wiązki nissana na allegro. Zaciskanie końcówek można komuś zlecić albo samemu zrobić (ja zrobiłem sobie sam). No i pozostaje identyfikacja, który kabel za co odpowiada. W nowych micrach ledy są chyba ręcznie poziomowane, w wersjach z sinikiem 0,9 było chyba autopoziomowanie. Skoro nowe robią z ręcznym, to jakby się ktoś przypadkiem czepiał po przeróbce przy przeglądzie to można mu awanturę zrobić jakby się upierał, ze musi być autopoziomowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...